شروع فصل ضعیف نیمار؛ بازگشت مسی برایش خوش‌یمن نبوده؟

به نظر می رسد که نیمار را در حال حاضر باید ضعیف ترین حلقه مثلث MNM در خط حمله پاری سن ژرمن بدانیم.

به گزارش هواداری، بازیکن برزیلی یک سال پیش در مقابل استانبول باشاکشهیر گلزنی کرد که آن گلها آخرین گلهایش در لیگ قهرمانان اروپا تا امروز بودند. ستاره پی اس جی در سال 2021 در اروپا شرایط ناامیدکننده ای داشته و چهارشنبه نیز در شکست پاری سن ژرمن مقابل سیتی در ورزشگاه اتحاد نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد.

نیمار در سال 2021 هنوز نتوانسته در لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کند. اگر به دوره کنونی نگاه کنیم، بازیکن سابق بارسا هیچ گل یا پاس گلی نداشته است. این ستاره برزیلی سال گذشته به علت مصدومیت بازیهای یک هشتم نهایی مقابل بارسا را از دست داد و در بازیهای یک چهارم مقابل بایرن و نیمه نهایی مقابل سیتی نتوانست گلزنی کند.

نیمار در فصل جاری در لیگ فرانسه نیز سه گل و دو پاس گل داشته است. او به علت کوپا آمریکا دیر به تمرینات برگشت و هنوز نتوانسته به شرایط ایده آل بدنی برسد. البته سبک پوچتینو نیز به سود او نیست. بازیکن برزیلی در دوران توخل با آزادی عمل کامل بازی می کرد اما حالا حضور مسی باعث شده تا نقش کمرنگ تری در ترکیب داشته باشد. یکشنبه در مقابل سن اتین، نیمار سعی خواهد کرد که اوضاع را تغییر بدهد اما در فاصله یک سال تا جام جهانی قطر، این بازیکن می داند که باید مسیر خود را عوض کند. خود نیمار گفته است که جام جهانی سال آینده آخرین تورنمنت ملی اش خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

P