مربی بنفیکا در مورد از دست رفتن موقعیت گل سفروویچ: در 30 سال مربیگری چنین چیزی ندیده بودم

ژرژ ژسوس معتقد است بنفیکا در دیدار مقابل بارسا هم سطح یک تیم بزرگ بازی کرد.

به گزارش هواداری و به نقل از موندو دیپورتیوو، از هفته پنجم مسابقات لیگ قهرمانان، بارسلونا مقابل بنفیکا قرار گرفت که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. در دقایق پایانی بازی و در حالی که بارسلونا در حال فشار آوردن به بنفیکا برای زدن گل پیروزی بود، تیم پرتغالی روی یک ضدحمله صاحب موقعیت تک به تک شد ولی سفروویچ در کمال ناباوری در مقابل دروازه خالی توپ را به بیرون زد. حال ژرژ ژسوس، مربی بنفیکا که در این صحنه از فرط ناراحتی روی زمین افتاد در مورد از دست رفتن موقعیت طلایی سفروویچ برای گلزنی گفت:

30 سال است که مربی هستم و هیچوقت در زندگی ام چنین چیزی ندیده بودم اما متاسفانه این اتفاق برای من و بنفیکا افتاد. بارسا در طول بازی یک یا دو موقعیت گلزنی داشت در نهایت در آخرین موقعیت ما حتی دروازه بان هم درون دروازه نبود اما باز هم گل نزدیم.

ژسوس در ادامه گفت:

این نتیجه باید هواداران بازیکنان و کادر فنی را خوشحال کند. امروز هم سطح یک تیم بزرگ بازی کردیم. می خواهم به تیمم به خاطر سازماندهی دفاعی تبریک بگویم. با نتیجه ای اینجا را ترک می کنیم که باعث می شود هنوز امیدوار باشیم ولی سرنوشتمان دست خودمان نیست. باز هم می گویم بارسلونا یکی از بهترین تیم های دنیا است و باید با آنها رقابت کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

P