سایت روسی: آزمون می‌ خواهد به آلمان برود

یک رسانه روسی از تمایل سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران برای بازی در بوندس لیگا آلمان خبر داد و تاکید کرد باشگاه زنیت هر کاری می کند تا آزمون به عنوان بازیکن آزاد جدا نشود.

به گزارش هواداری، همزمان با اعلام علاقه باشگاه لیون فرانسه به جذب سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران و تیم زنیت سنت پترزبورگ روسیه، گمانه زنی‌ها درباره آینده این مهاجم بازهم بالا گرفته است.

اخیراً «جونینیو پرنامبوکانو» مدیر ورزشی لیون فرانسه اعلام کرد که این تیم علاقمند به جذب سردار آزمون است:

سردار آزمون را دوست داریم. من و پتر بوش (سرمربی لیون) به او علاقمند هستیم. آزمون بیشتر به عنوان یک مهاجم مرکزی به نظر می‌رسد اگر چه در سمت چپ و مهاجم دوم هم بازی کرده است. نمی‌دانیم آیا موفق به انجام این انتقال می‌شویم یا خیر، اما در این راستا تلاش خواهیم کرد.

قرارداد سردار آزمون با تیم زنیت در تابستان ۲۰۲۲ به پایان می‌رسد؛ این یعنی باشگاه زنیت برای فروش این مهاجم ایرانی و کسب درآمد از این طریق تنها همین نقل و انتقالات زمستانی را در پیش دارد. در غیر این صورت و اگر آزمون قراردادش را با زنیت تمدید نکند، در تابستان به صورت بازیکن آزاد به هر تیمی که بخواهد می‌رود.

در همین ارتباط سایت «چمپیونات» روسیه آخرین وضعیت آزمون را تحلیل و تاکید کرد باشگاه زنیت دست به هر کاری می‌زند تا آزمون به صورت آزاد از این تیم جدا نشود.

این سایت نوشت:

از یک سو باشگاه لیون اطلاعاتی را رسانه‌ای می‌کند که هر لحظه آماده امضای قراداد با بازیکن ایرانی هستند. از سوی دیگر، استعدادیاب‌های باشگاه آتالانتا هم منتظر چراغ سبز برای شروع مذاکرات هستند. احتمالاً در این میان فقط خود آزمون آرام است. او شروع به گلزنی کرده و با حالت بهتری بر می‌گردد. مشخص است که او اولین گزینه برای سرگئی سماک (سرمربی زنیت) است.

در ادامه مطلب این سایت روسی آمده است:

اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه آزمون قراردادش را با زنیت تمدید نمی‌کند و به عنوان بازیکن آزاد جدا می‌شود. طبق اطلاعات چمپیونات، زنیت برای جلوگیری از این اتفاق دست به هر کاری خواهد زد. خود سردار می‌خواهد به آلمان برود اما اگر باشگاه سنت پترزبورگ یک قرارداد خوب و بلند مدت پیشنهاد بدهد، ممکن است نظرش تغییر کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

P