بالوتلی در رویای بازگشت به تیم ملی ایتالیا

ماریو بالوتلی با اشاره به این که در مورد حضور در تیم ملی با مانچینی صحبت کرده است، گفت حاضر است با پای پیاده از ترکیه به ایتالیا بیاید تا برای تیم ملی کشورش بازی کند.

به گزارش هواداری و به نقل از فوتبال ایتالیا، تیم ملی ایتالیا نتوانست سهمیه حضور مستقیم در مسابقات جام جهانی قطر را به دست بیاورد و حال باید ماه مارس در رقابت های پلی آف شانس خود برای حضور در قطر را امتحان کند. این در حالی است که تیم ملی ایتالیا در بازی های اخیر مشکل گلزنی داشته و با وجود مصدومیت ایموبیله، مهاجمان جایگزین نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند.

اوایل این هفته انوک بالوتلی، برادر ماریو، مهاجم سابق باشگاه های اینتر، میلان، لیورپول و… مدعی شده بود ماریو می تواند گزینه ای ایده آل برای تیم روبرتو مانچینی باشد و حال خود این مهاجم تایید کرده است که او در آرزوی برگشت به ترکیب تیم ملی ایتالیا به سر می برد. او در این باره گفت:

بعد از دو سال و نیم اخیر حس خوبی دارم. حس می کنم می توانم به تیم ملی برگردم. این رویای من است. حاضرم با پای پیاده ترکیه را ترک کنم اگر بدانم در ماه مارس مرا به تیم ملی دعوت می کنند. رابطه بسیار خوبی با مانچینی دارم. فقط باید به من بگوید چه انتظاری از من دارد تا به تیم ملی برگردم و قطعا این کار را خواهم کرد. آیا اخیرا با هم صحبت کرده ایم؟ بله. او بارها به من گفته چه انتظاری دارد. نباید چیزی به خودم وعده بدهم. می داند اگر من آماده باشم، دلیلی ندارد مرا دعوت نکند. به خاطر شخصیتم می توانم با هر کسی بازی کنم حتی در کنار ایموبیله. آیا پنالتی ها را خواهم زد؟ به این سوال جواب نمی دهم چون حاشیه ساز است اما همه می دانند که می توانم ضربات شروع مجدد را بزنم. هر بازیکنی در رویای حضور به عنوان مهاجم تیم ملی کشورش است.

بالوتلی در مورد این که پس چرا دعوت نشده است، گفت:

مانچینی مرا دعوت نکرده است چون می داند چه توانایی دارم و هنوز نمی توانم در آن سطح بازی کنم. حالا تا ماه مارس فرصت دارم تا به اوج برسم. نمی خواهم به خاطر دعوت نشدنم گلایه کنم. خیلی از شرایط ایده آلم دور نیستم. فقط باید تلاش کنم.

بالوتلی در تابستان به تیم ترکیه ای آدانا دمیراسپور رفت و تا به حال در 13 بازی 5 گل زده است. او در مورد حضور در لیگ ترکیه گفت:

پیشنهادهایم از سوی تیم های ایتالیایی را رد کردم. حتی با وجود این که ایتالیا قهرمان یورو شد باز همه منتظر بودند تا با اولین مشکل به سمت تیم ملی سنگ پرتاب کنند. این چیزی است که هیچوقت خوشم نیامده است. خوشحالم افراد زیادی برایم پیام می فرستند و از من می خواهند به تیم ملی برگردم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

P