شروع مذاکرات تمدید قرارداد با نویر و نارضایتی موسیالا/ اخبار نقل و انتقالاتی بایرن مونیخ

آن طور که به گوش می رسد، به زودی قرارداد بازیکنان کلیدی چون گنابری و نویر با بایرن مونیخ تمدید می شود، ولی از سوی دیگر، جمال موسیالا از زمان اندکی که در بازی ها به او داده می شود، راضی نیست.

به گزارش هواداری، برخی از مهم ترین اخبار نقل و انتقالاتی اردوی قهرمان آلمان به نقل از بیلد و خبرنگاران مربتط با باشگاه، به شرح زیر است:

  • مذاکرات مربوط به تمدید قرارداد سرژ گنابری همچنان ادامه دارد. انتظار می رود این بازیکن قرارداد خود را تا بعد از 2023 تمدید کند. با این حال، به نظر نمی رسد مذاکرات تا شروع سال جدید میلادی نهایی شود
  • در مورد کینگزلی کومان فعلا تصمیمی اتخاذ نشده است. او در حال حاضر بازیکن ثابت تیم به حساب می رود و فروشش در تابستان 2022، مورد نظر نیست. پینی زهاوی هم دیگر نقشی در آینده وینگر فرانسوی ندارد
  • بایرن همچنان استعدادهای آینده دار فوتبالی را زیرنظر دارد، ولی مشکلی در این باره وجود دارد: با توجه به کادر بازیکنان قدرتمند و رقابت فشرده ای که بین آنها وجود دارد، شانس بازی رسیدن به بازیکنان جوان ترها بسیار کم است. کریم آدیمی یکی از این بازیکنان است که البته طبق شنیده ها، حضور در دورتموند را ترجیح می دهد.
  • بایرن آماده است سالانه 12 میلیون یورو برای آوردن رودیگر به مونیخ، پرداخت کند. این مدافع در حال حاضر، 6 میلیون یورو در چلسی درآمد دارد و پیشنهادی 8.5 میلیون یورویی از تیم فعلی اش گرفته که اصلا نظرش را جلب نکرده است. با این حال، ترجیح رودیگر ماندن در لندن است
  • شروع مذاکرات تمدید قرارداد با نویر و نارضایتی موسیالا/ اخبار نقل و انتقالاتی بایرن مونیخ
  • اولویت بایرن فعلا تقویت سمت راست خط دفاعی است، ولی مشکل اینجا است که بونا سار از ترک باشگاه سر می زند. او قراردادی بلندمدت با بایرن دارد و می خواهد در مونیخ بماند.
  • جمال موسیالا از زمان اندک بازی در تیم ناراضی است و به دنبال فرصتی برای صحبت با ناگلزمان بوده است. این بازیکن می خواهد در بایرن رشد کند و تمایلی به انتقال قرضی به باشگاهی دیگر ندارد. همه در باشگاه موسیالا را تحسین می کنند.
  • پینی زهاوی به دنبال ملاقات با روسای بایرن در بهار 2022 است تا مذاکرات تمدید قرارداد لواندوفسکی را از سر بگیرد.
  • نویر مایل به تمدید قراردادش با بایرن است، ولی تمایلی به بازی چرخشی با الکس نوبل نخواهد داشت؛ موردی که اخیرا صحبت هایی در موردش بوده است. نویر می خواهد در تک تک بازی ها به طور ثابت بازی کند و در نتیجه نوبل آینده ای در این تیم نخواهد داشت. مذاکرات تمدید قرارداد با نویر آغاز شده و احتمال دارد تا قبل از پایان سال میلادی، به نتیجه برسد. نویر حس می کند آمادگی بدنی برای ماندن در تیم تا سال 2025 را دارد و با مدیران تیم هم رابطه خوبی برقرار می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

P