شماره پیراهن دنی آلوز مشخص شد

دنی آلوز در بازگشت به نیوکمپ با شماره 8 به میدان خواهد رفت.

به گزارش هواداری و به نقل از اسپورت، بعد از بازگشت ژاوی به بارسلونا در قامت سرمربی، دنی آلوز بازیکن سابق این تیم به عنوان اولین خرید این مربی به نیوکمپ بازگشت تا با تجربه بالای خود به تیم ژاوی کمک کند و از ژانویه می تواند برای آبی و اناری ها به میدان برود. حال خبر می رسد که این بازیکن قرار است در دوره جدید حضورش در بارسلونا با پیراهن شماره 8 برای آبی و اناری ها به میدان برود.

این پنجمین شماره پیراهن آلوز در تمام ادوار حضورش در بارسلونا خواهد بود. آلوز پیش از این با پیراهن های شماره 20، 2، 22 و 6 برای بارسلونا بازی کرده بود و حالا پیراهن شماره هشتی را بر تن خواهد کرد که تا همین چند سال پیش آندرس اینیستا بر تن می کرد و در سال های اخیر به آرتور ملو و میرالم پیانیچ تعلق داشت.

این در حالی است که آلوز شماره 22 را به خاطر اریک آبیدال، دوست خوبش در بارسا بر تن کرده بود و شماره 6 را هم به درخواست ژاوی و هنگام رفتن این بازیکن به قطر بر تن کرده بود اما حالا شماره 8 را به این خاطر انتخاب کرده است چون یکی از معدود شماره های در دسترس باشگاه برای فصل جاری بوده که از زمان رفتن پیانیچ به بشیکتاش وارثی نداشته است و حال بر تن مدافع 38 ساله جدید بارسلونا خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

P