جورجینیو دیگر پنالتی زن اول ایتالیا نخواهد بود

ایتالیا که در یورو 2020 به لطف عملکرد خوبش در ضربات پنالتی به عنوان قهرمانی رسید، اکنون با مشکلات مهمی در استفاده از ضربات پنالتی روبرو شده است.

به گزارش هواداری، جورجینیو، هافبک 29 ساله چلسی و تیم ملی ایتالیا پس از فینال یورو 2020 در دو دیدار رفت و برگشت مقابل سوئیس ضربات پنالتی خود را از دست داده تا صعود مستقیم ایتالیا به جام جهانی 2022 با اما و اگر روبرو شود. به گزارش گل ایتالیا، جورجینیو الان از نظر زدن ضربات پنالتی در وضعیت خوبی قرار ندارد و به احتمال بالا ضربات پنالتی از او گرفته خواهد شد. در صورتی که ایتالیا در دیدار سرنوشت ساز مقابل ایرلند شمالی صاحب ضربه پنالتی شود، دیگر جورجینیو پشت ضربه نخواهد ایستاد. لئوناردو بونوچی و دومنیکو براردی، گزینه های اصلی پنالتی زدن ایتالیا هستند و ظاهرا بونوچی شانس بالاتری نسبت به براردی دارد.

لئوناردو بونوچی کاپیتان تیم ملی ایتالیا از مهم ترین اعضای آتزوری است و سابقه خوبی در پنالتی زدن دارد. او در یک چهارم نهایی یورو 2016، از روی نقطه پنالتی دروازه مانوئل نویر را باز کرد و در این فصل سری آ هم از همین طریق به سمپدوریا گل زد. از طرف دیگر دومنیکو براردی در دوران فوتبالش 36 پنالتی، از جمله ضربه پنالتی به انگلیس در فینال یورو 2020 را گل کرده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

P