اولی هونس در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرده قرار نیست به خاطر جذاب شدن بوندس لیگا، بایرن مونیخ منحل شود و اینکه او هیچ وقت قبل از بسته شدن پرونده نقل و انتقالات، راهی تعطیلات نمی شده است.

به گزارش هواداری، هونس که مهمان پادکستی به نام Leben 11 بوده، صحبت های او به شرح زیر است.

در مورد استفاده مشترک از آلیانتس آره نا به همراه مونیخ 1860:

شهردار گفت اگر استادیوم را می خواهید، باید 1860 را هم با خود همراه کنید. با اینکه ما پول آورده ایم و آنها بدهی! هشتاد و پنج درصد از شورای شهر، طرفدار مونیخ 1860 هستند. آنها فرصتی برای داشتن جلسه ای خوب با ما داشتند و گند زدند!

در مورد حضور مسی و راموس در پاری‌سن ژرمن:

اتفاقی که در پاریس با خرید بازیکنانی مثل مسی و راموس، در حال رخ دادن است، فقط برای برنامه ای یک ساله است. شخصا به قیمت اینکه مردم برای یکی دو سال به من تبریک بگویند و بعد از رفتنم همه چیز فرو بریزد، همه داشته هایم را قمار نمی کنم. وقتی تصمیمی می گیریم، باید مطمئن باشیم طی سه تا 4 سال آتی هم برنامه داریم و یک هو همه چیز نابود نمی شود.

در مورد نقل و انتقالات:

هیچ وقت قبل از اینکه تکلیف همه ترانسفرهایمان مشخص شود، به تعطیلات نمی رفتم. این را به حسن همه گفته ایم. فکر نمی کنم انجام انتقالات متعدد در آگوست (اواخر تابستان)، عقلانی باشد، چون قیمت بازیکنان معمولا گران است.

در مورد ایجنت بازیکنان:

لیست کسانی که در تابستان بازیکن آزاد خواهند بود را دیده ام. این ایجنت ها هستند که پشت ماجرا هستند، چون همین ها هستند که بازیکنان را تحریک می کنند که تا آخر قراردادشان بمانند و دخل و خرج باشگاه را به هم بریزند. ایجنت ها به بازیکنان توصیه می کنند هر چقدر هم که سخت باشد، سال آخر قرارداد را تحمل کنند تا پول خوبی به جیب بزنند. به بازیکنان می گویند اگر رایگان منتقل شوند، همه پول انتقال به جیب خودشان می رود. تغییر خطرناکی است. نمی تواند این طور ادامه پیدا کند.

در مورد برتری مالی بایرن نسبت به سایر باشگاه های اروپایی:

نمی توانیم در مورد اینکه بایرن برای دویچه تله کام اهمیت بیشتری نسبت به دورتموند دارد، کاری بکنیم. برای رسیدن به اینجا سخت کار کرده ایم. نه طرفدار ثروتمندی در آمریکا داریم نه در لاتاری برنده شده ایم.

در مورد سلطه بایرن در بوندس لیگا:

باید به خاطر جذاب شدن دوباره بوندس لیگا، منحل شویم؟ یا اینکه باید در ادامه با 10 نفر وارد زمین شویم؟ بحث خسته کننده ای است.