ابراهیموویچ: پاری سن ژرمن فعلی تیم نیست؛ ام باپه باید به خودش سختی بدهد

زلاتان ابراهیموویچ اعتقاد دارد ام باپه برای بهترین شدن باید به خودش سختی بدهد.

به گزارش هواداری و به نقل از تله فوت، زلاتان ابراهیموویچ مهاجم کهنه کار سوئدی گفتگویی مفصل با رسانه تله فوت انجام داده است و راجع به مسائل مختلفی صحبت کرده است. ابراهیموویچ در مورد ترک پاری سن ژرمن گفت:

در فرانسه دلتان برای من تنگ شده است یا نه؟ از وقتی من رفتم راجع به چه چیزی صحبت می کنید؟ هیچ چیز؟ کار کردن در فرانسه باید این روزها خسته کننده باشد.

او در مورد شرایط این روزهای پاری سن ژرمن گفت:

آیا تیم امروز پاری سن ژرمن بهتر از تیم دوران من است؟ نه. ما یک تیم بودیم. این پسرها تیم نیستند. شاید بعدا تیم خوبی شوند. به این تیم باور دارم اما اینها بهترین نیستند.

ابراهیموویچ: پاری سن ژرمن فعلی تیم نیست؛ ام باپه باید به خودش سختی بدهد

پاو در مورد ام باپه، مهاجم جوان پاری سن ژرمن گفت:

ام باپه را دوست دارم اما به اندازه کافی تلاش نمی کند. اگر به خودش سختی بدهد می تواند خیلی قدرتمند شود. او باید طعم خون را بچشد و روی آتش راه برود. باید خودش را با افرادی احاطه کند که بگویند به قدر کافی خوب نیست و در این صورت است که بهترین می شود. ام باپه در میان 10 بازیکن برتر من است. بازیکنانی وجود دارند که برای مدت زمانی طولانی در اوج بودند اما در مورد بازیکنان جوان، هالند هست و البته ابراهیموویچ. دیگر نیاز به صحبت در مورد دیگران نیست.

ابراهیموویچ در مورد حضور مسی در تیم پاریسی نیز گفت:

چالش خوبی برای مسی است. بعد از مدت ها حضور در بارسلونا چالش جدیدی را تجربه می کند و به باشگاهی بسیار جاه طلب رفته است که می خواهد برنده شود و در حال اوج گرفتن است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

P