رونمایی از خرید احتمالی بارسلونا؛ بازیکن مورد علاقه‌ ژاوی از مونیخ می‌آید

نشریه اسپانیایی منطقه‌ی کاتالونیا از علاقه ژاوی هرناندز به وینگر باواریایی ها خبر می دهد و معتقد است که در صورت نهایی شدن حضور مربی فعلی السد در بارسلونا، کاتالان ها برای جذب ملی پوش فرانسوی مونیخی ها دست به کار خواهند شد.

به گزارش هواداری و به نقل از نشریه اسپورت کاتالونیا و چند رسانه دیگر اروپایی، به احتمال فراوان طی چند روز آینده، ژاوی هرناندز به عنوان سرمربی بارسلونا معرفی خواهد شد. ژاوی عاشق سیستم 4.3.3 است و نسبت به استفاده از این سیستم هم بسیار سرسخت است. ژاوی عاشق وینگرهای کلاسیکی است که از سرعت کافی برای خروج از پست خود و بازگشت سریع به آن را دارا هستند. گفته می شود که ژاوی به کینگزلی کومان، وینگر فرانسوی بایرن مونیخ علاقه خاصی دارد.

در فوتبال امروز برای بازیکنی با چنین مشخصاتی که مورد علاقه ژاوی نیز هست، کینگزلی کومان بهترین نمونه است. قرارداد این وینگر ملی پوش با مونیخی ها تا سال 2023 اعتبار دارد و مذاکرات برای تمدید قرارداد این بازیکن نیز فعلا متوقف شده است. این یعنی تابستان آینده، تنها زمانی خواهد بود که بایرن مونیخ می تواند از فروش کومان پول به دست بیاورد وگرنه در تابستان دو سال بعد، وینگر باواریایی ها باید به طور رایگان مونیخ را ترک کند.

از طرف دیگر، رحیم استرلینگ هم شرایط مشابه کینگزلی کومان را دارد و گفته می شود که بارسلونا در زمستان برای به خدمت گرفتن این بازیکن تلاش خواهد کرد.

ارزش فعلی کینگزلی کومان، چیزی در حدود پنجاه و پنج میلیون یورو تخمین زده شده است.

P