ابراهیموویچ: بدون من پاری سن ژرمن تیم فعلی نمی شد؛ میلان الزاما آخرین باشگاهم نیست

زلاتان ابراهیموویچ مهاجم 40 ساله باشگاه میلان معتقد است حضور او در پاری سن ژرمن باعث پیشرفت این تیم شده است.

به گزارش هواداری و به نقل از تله فوت، زلاتان ابراهیموویچ مهاجم کهنه کار باشگاه میلان که به تازگی وارد دهه پنجم زندگی خود شده است، در مورد دوران طولانی مدت فوتبال خود به تله فوت گفت:

راز حضور طولانی مدت من در فوتبال، ذهن من است. در حال تلاش هستم ثابت کنم 40 فقط یک عدد است و می توانم به انجام کاری که عاشقش هستم ادامه دهم. می خواهم هر روز بهتر شوم. مشخصا نمی توانم مثل سابق بازی کنم اما حالا هوشیارتر هستم و تجربه بیشتری دارم.

او در مورد عملکردهای خوبش با وجود سن بالا نیز می گوید:

از این موضوع تعجب نکرده ام چون بهترین هستم. نمی توانم بابت این که بهترین هستم تعجب کنم. تلاش می کنم به هم تیمی هایم کمک کنم بهتر شوند. چیز بیشتری برای اثبات ندارم اما نمی خواهم بازنشست شوم و بعد حسرت بخورم و فکر کنم می توانستم به بازی ادامه دهم. می خواهم تا زمانی که مرا از فوتبال بیرون بیاندازم به فوتبال ادامه دهم. وقتی که به طور کامل و واقعا تمام شده باشم.

با وجود این حرف های زلاتان و پایان قرارداد او با میلان در ژوئن 2022، میلان الزاما آخرین باشگاه این مهاجم نخواهد بود:

مطمئن نیستم. باید ببینیم چه می شود.گفتم می خواهم تا آنجا که می توانم ادامه دهم. اگر میلان بخواهد مرا بازیکن آزاد اعلام کند و حس کنم می توانم ادامه دهم، این کار را خواهم کرد.

میلان در حال حاضر صدرنشین سری آ است و زلاتان معتقد است می تواند جام قهرمانی بیشتری به ویترین افتخاراتش اضافه کند:

 می توانیم به شانسمان باور داشته باشیم. هر چه بیشتر باور کنیم، قهرمانی امکان پذیرتر به نظر می رسد. بدون باور و سخت کوشی، نمی توانید به اهدافتان برسید.

مهاجم سوئدی می گوید او برای لیگ فرانسه اعتبار ایجاد کرده است:

یکی از اولین نفراتی بودم که با تغییر مدیریت باشگاه پاری سن ژرمن به این تیم رفتم و در عرض 48 ساعت تغییرات ایجاد شد. افتخار می کنم که از همان آغاز آنجا بودم زیرا بدون من پاری سن ژرمن تیم فعلی نمی شد. برای شهر پاریس یا به خاطر پول به این باشگاه نرفتم به آنجا رفتم تا تغییر ایجاد کنم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

P