آنچلوتی: 10 دقیقه با ترس بازی کردیم؛ عجیب است که بارسلونا تا این حد عقب افتاده است

کارلو آنچلوتی با پیروزی 2-1 تیمش مقابل رایو وایکانو به رکورد 100 پیروزی در قامت سرمربیگری رئال مادرید رسید و به صدر جدول لالیگا هم بازگشت و اختلاف امتیاز با بارسلونا را هم به 10 رساند.

به گزارش هواداری و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، کارلتو در پایان بازی گفت:

رایو خوب بازی کرد و این سه امتیازی بود که شایستگی اش را داشتیم. از عملکرد تیم راضی هستم. تیم به مدت 80 دقیقه خوب بازی کرد، موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم اما این اتفاق رخ نداد. بعد از گلی که رایو به ثمر رساند، 10 دقیقه با ترس بازی کردیم. اگر بازی 80 دقیقه ای بود، مسلماً این بهترین بازی فصل ما می شد. تعویض زیادی انجام ندادم چون مودریچ و والورده را در اختیار نداشتیم. کریم را بیرون کشیدم چون خسته بود.

می توانستیم تا آخر بازی 5 یا 6 گل به ثمر برسانیم یا شاید گل دیگری دریافت کنیم. در فوتبال باید سختی بکشید، این طبیعی است. مشکل این بود که نتوانستیم با تمام موقعیت هایی که داشتیم، کار را تمام کنیم و 7،8 دقیقه مانده به پایان بازی نمی توان به فکر ریسک بود. آنها منتظر بودند تا ضدحمله بزنند و چیز بیشتری نبود.

خوشحالم که آسنسیو از بازی خود لذت می برد و اهمیت خود را احساس می کند. او پاس گل زیبایی داد و می تواند همه جا بازی کند و همیشه برای ما مهره مهمی بوده است. هر زمان که بازی کرده عملکرد خوبی داشته و از فرصت خود استفاده کرده است. از بازی او بسیار راضی هستم.

وقفه بازی های ملی؟ امیدوارم همه بازیکنانم سالم برگردند چون این مهم ترین چیز است.

برای من سخت است که در مورد بارسلونا و وضعیت آنها صحبت کنم. احترام زیادی برای این باشگاه و ژاوی قائلم. آنها بازیکنان با کیفیت زیادی برای خروج از این شرایط دارند. جای تعجب دارد که آنها در جدول تا این حد عقب افتاده اند اما فصل طولانی است و معتقدم که آنها بازخواهند گشت. قهرمان امسال 100 امتیازی نخواهد بود و هنوز هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

P