شرایط نامعلوم آگوئرو برای بازگشت به میادین

سرخیو آگوئرو تا وقتی نیاز باشد در بیمارستان می ماند.

به گزارش هواداری و به نقل از مارکا، سرخیو آگوئرو، مهاجم آرژانتینی باشگاه بارسلونا در جریان دیدار شب گذشته تیمش از ناحیه سینه احساس درد کرد و از زمین مسابقه بیرون آمد و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد. بنا به گزارش مارکا این مهاجم همچنان در بیمارستان بستری است و دستکم تا چند روز دیگر هم در بیمارستان می ماند تا تحت نظارت بیشتر قرار بگیرد و چندین نوار قلب دیگر از او گرفته شود.

سرات بارسلونا قصد ندارند روی آگوئرو ریسک کنند و این بازیکن تا زمان پایان آزمایشات و قطعی شدن سلامتی اش در بیمارستان می ماند و تا وقتی کادر پزشکی مجوز حضور مجدد آگوئرو را در زمین صادر نکند به زمین مسابقه برنمی گردد. شنیده ها حاکی از این است که در اولین نوار قلب گرفته شده از آگوئرو یک بی نظمی دیده شده است و این اتفاق اولین بار نیست که برای این مهاجم می افتد.

با توجه به شرایط آگوئرو زمان دقیقی برای بازگشت این بازیکن به میادین وجود ندارد. مهاجم آرژانتینی تا کنون در 5 بازی برای آبی و اناری ها به میدان رفته و یک گل زده است که تک گل او در دیدار الکلاسیکو به ثمر رسید. این بازیکن از زمان حضور در اسپانیا همواره با مصدومیت مواجه بوده و نتوانسته به طور دائم برای تیم جدیدش بازی کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

P