پل اسکولز: پوگبا در 35 سالگی هم دست از حرکات احمقانه بر نمی دارد؛ مگوایر سردرگم به نظر می رسد

پل اسکولز پس از تساوی ۲-۲ منچستریونایتد مقابل آتالانتا به انتقاد از عملکرد تیم محبوبش پرداخت.

به گزارش هواداری و به نقل از BBC، گل دقیقه ۹۱ کریستیانو رونالدو، شیاطین سرخ را از شکست نجات داد ولی بر کسی پوشیده نیست که سه شنبه شب، شاهد نمایش ضعیف دیگری از سوی شاگردان اوله گونار سولسشر بودیم. یکی از بدترین بازیکنان این مسابقه، پل پوگبا بود که نه در دفاع کارآمد بود و نه در فاز تهاجمی دقت لازم را داشت. اسکولز در این خصوص در استودیوی BT Sport گفت:

پوگبا به کسی نیاز دارد که دائما با او صحبت کند. کسی که کاملا برایش احترام قائل باشد و تجربه بالایی هم داشته باشد. خود او تجربه بالایی دارد ولی از آن دست بازیکنانی است که به ۳۵ سالگی می رسد و همچنان کارهای احمقانه انجام خواهد داد؛ منظورم کسی است که تلاش می کند روی توپ بایستد، از بازیکنان رد شود و پز قدرت بدنی و تکنیکش را بدهد. این در حالی است که دائما این چیزها را دیده ایم و می دانیم که او چه توانایی هایی دارد. بزرگ ترین مشکل او تمرکزش است.

اسکولز همچنین گفت:

او در یوونتوس بی نظیر بود و به همین دلیل منچستریونایتد او را جذب کرد. اما در آنجا امثال پیرلوها، کیه لینی ها، بونوچی ها و بوفون ها به همراه یک سرمربی جدی کنارش بودند که می گفتند باید چه کاری انجام بدهد. او تا ۳۵ سالگی هم به همین طرز برخورد نیاز خواهد داشت.

جدای از پوگبا، اسکولز در کل از عملکرد منچستریونایتد در برگامو رضایت نداشت.

امشب هم مقداری شلخته پیش رفت. می دانم تیم ۱-۰ عقب بود ولی به محض خروج رافائل واران از زمین، تیم دوباره متزلزل ظاهر شد. در میانه میدان کیفیت خوبی را شاهد نبودیم. هری مگوایر هم که نمی دانم مصدوم است یا این ها آثار خستگی پس از یورو هستند ولی یک چیزی در مورد او درست نیست. او سردرگم است. پپ (گواردیولا) باید پیش خودش فکر کند که شانس خوبی برای پیروزی در دربی دارد. در نبود واران، کار یونایتد سخت تر می شود. آن ها برای گلزنی کردن و فرصت ساختن، کیفیت لازم را دارند ولی باید درست و حسابی به امورات دفاعی هم بپردازند. اگر گل دوم از راه نمی رسید، آشوب به پا می شد. بار دیگر رونالدو پس از یک نیمه دوم بد، تیمش را منجلاب بیرون کشید. گلی که او زد غریزی بود؛ او می داند دروازه کجاست و تکنیکی که با آن به توپ ضربه زد… دیگر در مورد این پسر چه می توان گفت.

P