آنچلوتی: شکست یا پیروزی مقابل شاختار تغییر مهمی ایجاد خواهد کرد؛ هازارد باید نگرشی حرفه ای داشته باشد

رئال مادرید از هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 21:15 در سانتیاگو برنابئو میزبان شاختاردونتسک است؛ آنها در بازی رفت 5-0 حریف اوکراینی را در هم کوبیده اند و در گروه 6 امتیازی هستند.

به گزارش هواداری و به به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، کارلو آنچلوتی پیش از بازی گفت:

ما از روند پیش روی اوضاع راضی هستیم و خوب کار می کنیم. تیم از اهمیت بازی فردا آگاه است. ما دو هفته پیش با آنها روبرو شدیم و به خوبی آنها را می شناسیم. استراتژی خوبی به کار خواهیم گرفت و سعی می کنیم پیروز شویم. زمان مهمی است و بازی مهمی هم در این گروه محسوب می شود و پیروزی در این مسابقه اهمیت زیادی خواهد داشت.

بازی بسیار مهمی است و چه پیروز شویم و چه ببازیم اوضاع را واقعاً تغییر خواهد داد. شکست در این بازی یعنی باید در دو بازی بعدی پیروز شویم و این کار را کمی برای ما سخت می کند. اگر پیروز شویم اما تقریباً صعود خود به دور بعد را قطعی کرده ایم. از این مطلعیم و تیم تمام توانش را به کار خواهد گرفت، و این تیم در این نوع بازی ها همیشه از لحاظ روانی ماموریت را به انجام می رساند.

ادن هازارد

او خوب تمرین می کند و در این لحظه خیلی از بازیکنان تیم فرصت بازی کمی پیدا می کنند. آنها باید به این حقیقت باور داشته باشند که زمانشان خواهد رسید. ماریانو از فرصت خود لذت برد و خیلی خوب بازی کرد و نگرشی حرفه ای نشان داد. این کاری است که هازارد و دیگر بازیکنانی که کمتر بازی می کنند باید انجام دهند.

روبرتو دزربی

او سرمربی ای است که ایده بسیار روشنی از نحوه بازی گرفتن از شاختار دارد. تیم او هویت بسیار مشخصی دارد. او بسیار جوان است و در آینده موفقیت های زیادی کسب خواهد کرد چون فلسفه فوتبالی بسیار خوبی دارد.

مدافعین کناری

آنها بازیکنان بسیار مهمی هستند، اما از لحاظ اهمیت فرقی با سایر اعضای تیم ندارند. هر کدام از آنها خصوصیات متفاوتی دارند و فقط باید از عملکرد آنها لذت ببریم. وینیسیوس دوست دارد از کناره ها حرکت کند و مهاجمان را خوب تغذیه می کند و پیش می برد و وقتی از آسنسیو استفاده می کنیم به بازیکنی نیاز داریم که کمی جلوتر برود تا عرض بیشتری به بازی ما بدهد. استراتژی ما نسبت به مدافعان کناری بستگی به بازی و تاکتیک حریف دارد. مدافعین کناری ما بازیکنان بسیار کاملی هستند و کیفیت خوبی در دفاع و حمله دارند.

P