کریستیانو رونالدو: قراردادم منحصر به فرد است چون من بازیکن منحصر به فردی هستم

مهاجم تیم ملی پرتغال پاسخگوی پرسش‌های خبرنگاران شد.
کریستیانو رونالدو: قراردادم منحصر به فرد است چون من بازیکن منحصر به فردی هستم

کریستیانو رونالدو در پی انتقال تاریخی خود به النصر عربستان، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. 

هواداری | رونالدو پیش از برگزاری مراسم معارفه‌اش در النصر، در یک نشست خبری حاضر شد که در ادامه گفته‌هایش را به نقل از اسکای و ایندیپندنت می‌خوانید:

می‌توانم بگویم که فرصت‌های زیادی در اروپا و باشگاه‌های متعددی در برزیل، استرالیا، آمریکا و حتی پرتغال داشتم که تلاش کردند مرا به خدمت بگیرند. من فقط به این باشگاه یعنی النصر قول دادم. این فرصتی برای توسعه نه فقط فوتبال، بلکه دیگر جوانب این کشور شگفت‌انگیز است. می‌خواهم دید متفاوتی از این کشور و فوتبالش ارائه کنم. به همین خاطر این فرصت را پذیرفتم و به اینجا آمدم. 

کار من در اروپا تمام شده‌است. من در بهترین باشگاه‌های جهان بازی کردم و فاتح تمامی عناوین شدم و حالا چالش جدیدی در پیش دارم. من خوشحال هستم و مفتخرم که به النصر پیوسته‌ام. مردم از سطح کار در اینجا خبر ندارند ولی من بازی‌های زیادی را تماشا کرده‌ام. چیزی که من می‌خواهم بازی‌کردن است و اگر سرمربی صلاح بداند، می‌خواهم در روز پنجشنبه در ترکیب اصلی تیم باشم.

این قرارداد منحصر به فرد است، چرا که من بازیکن منحصر به فردی هستم. چنین چیزی برای من طبیعی است. نگران گفته‌های مردم نیستم. از حضور در اینجا خیلی خیلی خوشحالم.

این پایان راه برای من نیست. لیگ عربستان سعودی بسیار رقابتی است. من فقط برای فوتبال اینجا نیستم. من می‌خواهم ذهنیت و طرز نگاه مردم به فوتبال عربستان سعودی را تغییر دهم.

بابت فرصتی که النصر در اختیارم قرار داد قدردان هستم و این را فقط به خاطر فوتبال نمی‌گویم، بلکه همچنین نسل جوان و نسل زنان. این فرصت خوبی است تا با استفاده از دانش و تجربه‌ام، خیلی چیزها را در اینجا ارتقا دهم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top