آلفونسو دیویس: بایرن یکی از بهترین باشگاه های جهان است؛ دوست دارم سال ها در این تیم بمانم

به گزارش هواداری، از هفته چهارم مسابقات لیگ قهرمانان، بایرن مونیخ مقابل بنفیکا صف آرایی خواهد کرد. به همین خاطر آلفونسو دیویس، مدافع باشگاه بایرن مونیخ در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

حضور در بایرن مونیخ

در حال لذت بردن از دوران بازی ام در بایرن هستم. اینجا یکی از بهترین باشگاه های جهان است. آینده ام را در این باشگاه می بینم و می خواهم تا آنجا که ممکن است در بایرن بمانم. تمرکزم روز به روز است و باید منتظر ماند و دید در آینده چه پیش می آید. کارم را به عنوان مدافع کناری آغاز کردم و مطمئن نبودم چطور در این پست بازی کنم. آلابا در آن زمان هنوز در این پست حضور داشت. نکات زیادی از او یاد گرفتم و تلاش کردم بهتر شوم.

آرزوی روز تولدش برای بازی فردا

 می خواهم در کنار تیم نمایشی خوب داشته باشم و می خواهم سه امتیاز این دیدار را بگیریم.

تغییرات تیم زیر نظر ناگلزمان

 او رویکردی متفاوت دارد. از بازی کردن زیر نظر او راضی هستم و می توانم توانایی هایم را نشان دهم. از نظر من بازی زیر نظر او یک پروسه یادگیری جدید برای یادگرفتن تاکتیک های جدید است. تاکتیک های ناگلزمان مناسب من و روش بازی من است. خوشحالم که می توانم توانایی هایم را نشان دهم.

دفاع بایرن

 گل خوردن در بازی مقابل گلادباخ کاملا ممکن است اما باید بگویم در دفاع قوی هستیم. رهبرانی خوب در دفاع داریم. دفاع ما قدرتمند است و بهتر هم خواهد شد. خوشحالم که به تیم برگشته ام و می توانم به هم تیمی هایم کمک کنم. بازی به عنوان مدافع آسان نیست. زیاد گل می خوریم اما زیاد هم گل می زنیم. می دانیم تیم خوبی هستیم. باید توازن صحیح را به دست بیاوریم. این کار را قبلا کرده ایم. مشخصا دوست نداریم گل بخوریم. هر بار هدفمان همین است.

 زبان و غذاهای آلمانی

زبان آلمانیم نسبت به روزهای اول بهتر شده است. بیشتر متوجه می شوم و می توانم صحبت کنم. با گذر زمان همه چیز درست می شود. آلمانی زبان آسانی نیست اما دارم تمام تلاشم را می کنم. غذاهای آلمانی فوق العاده است. در خط دفاع اکثرا به زبان انگلیسی و آلمانی صحبت می کنیم. بستگی به شرایط دارد.

بازگشت ناگلزمان

 خوشحالیم که به روی نیمکت برخواهد گشت. دلمان برای او تنگ شده بود و خوشحالیم که فردا او را در کنارمان داریم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

P