احتمال بالای خروج ولاهوویچ از یوونتوس در ژانویه یا تابستان پیشِ رو

احتمال بالایی وجود دارد که در ژانویه یا تابستان آینده شاهد خروج دوشان ولاهوویچ از یوونتوس باشیم

احتمال خروج دوشان ولاهوویچ از یوونتوس در این ژانویه یا تابستان آینده وجود دارد.

هواداری | به گزارش بن جیکوبز از CBSSports، احتمال بسیار بالایی وجود دارد که دوشان ولاهوویچ در سال 2023 یوونتوس را ترک کند. ترک یوونتوس در ژانویه هم به نقل از نزدیکان او بعید نیست. چندین تیم برتر اروپایی با ایجنت این بازیکن در تماس هستند که باشگاه چلسی هم در میان آن‌ها است. هر چند که فعلا مذاکرات پیشرفته‌ای برای این بازیکن در جریان نیست.

باشگاه های علاقه‌مند به دوشان ولاهوویچ ابتدا می‌خواهند این موضوع را روشن کنند که این بازیکن تا چه حد برای ترک یوونتوس عجله دارد و می‌خواهند ببینند که مشکلات بیرون از زمین یوونتوس چه سرنوشتی خواهد داشت. آن‌ها منتظر این هستند که ببینند هیئت مدیره جدید یوونتوس چه تصمیمی دارد.

ولاهوویچ که تا به حال در 10 بازی سری آ 6 گل به ثمر رسانده هر گونه مشکلی برای بازی کردن تحت نظر ماسیمیلیانو الگری سرمربی یوونتوس را رد کرده‌است. یوونتوس مشکلی برای فروش بازیکنانش ندارد چون می‌داند سهمیه لیگ قهرمانان برای فصل آینده تضمین شده نیست و ممکن است این باشگاه با جریمه‌های ورزشی بابت تحقیقاتی که در مورد یوونتوس جریان دارد، مواجه شود.

احتمال بالای خروج ولاهوویچ از یوونتوس در ژانویه یا تابستان پیشِ رو

باید دید که آیا آرسنال که پیش از این هم در زمان حضور مهاجم صرب در فیورنتینا، مشتری ولاهوویچ بود، اقدامی برای خرید این بازیکن در ژانویه خواهد کرد یا خیر. آسیب دیدگی شدید گابریل ژسوس می‌تواند مشوق آرسنال برای اقدام به خرید ولاهوویچ باشد اما هنوز تماسی بین آرسنال و ولاهوویچ برقرار نشده‌است.

بسیاری از ناظران بر این عقیده بودند که احتمال خروج ولاهوویچ از یوونتوس در ژانویه وجود دارد و از پاری سن ژرمن به عنوان یکی از مقاصد بالقوه این بازیکن نام برده می‌شد اما حالا احتمال خروج ولاهوویچ در نقل و انتقالات ژانویه هم وجود دارد اما مشکلی که وجود دارد آسیب دیدگی دوشان ولاهوویچ است. به گزارش رومئو آگرستی برنامه تمرینات انفرادی برای ولاهوویچ در نظر گرفته شده‌است تا او از مصدومیت بهبود یابد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top