مارک همشیک: میلان، اینتر و یوونتوس خواهان من بودند؛ بازگشت به ناپولی؟ چرا که نه!

مارک همشیک می‌گوید اگر پیشنهادی از تیم های چینی دریافت نمی‌کرد، تا ابد در ناپولی می‌ماند.

مارک همشیک، اسطورۀ ناپولی به بازگشت به این تیم در پست‌های مدیریتی فکر می‌کند.

هواداری | مارک همشیک در مصاحبه با DAZN در مورد آینده خود، دوران حضورش در ناپولی و سایر مسائل صحبت کرد. این هافبک اهل اسلواکی بیش از یک دهه را در ناپولی سپری کرد و با 520 بازی، تبدیل به رکورددار بیشترین بازی در تاریخ این تیم شد. مارک همشیک در مورد تمایلش برای بازگشت به ناپولی در آینده گفت:

چرا که نه! با دی لورنتیس رابطه بسیار خوبی دارم و اخیراً هم با او صحبت کردم. در مورد بازگشت به ناپولی پس از پایان دوران بازی ام صحبت کردیم. در فاصله بین ژانویه و مارس صحبت کردیم، او به من گفت وقتی فوتبالم را به پایان رساندم، برای صحبت در مورد آینده مان با او تماس بگیرم.

رابطه ات با شهر و مردم ناپل؟

در طول سال های حضورم در ناپولی، تیم های زیادی خواهان من بودند. اول از همه میلان به سراغ من آمد، سپس اینتر و بعد یوونتوس. تماس هایی با ندود داشتیم اما هرگز در موردش حتی فکر هم نکردم. هیچوقت تمایلی به ترک ناپولی نداشتم. خودم و خانواده ام آن جا خوشحال بودیم، در نتیجه همیشه قراردادم را تمدید کردم. هر چه سال های بیشتری گذشت، هواداران بیشتر به من علاقه مند شدند. اگر از چین پیشنهادی نمی گرفتم، تا ابد در ناپولی می ماندم.

شانس ناپولی برای قهرمانی اسکودتو در این فصل؟

چیزی نگویید، ما خرافاتی هستیم. با این حال، آن ها شروع فوق العاده ای داشتند و امیدوارم وقتی فصل از سر گرفته شد، باز هم همان شروع را داشته باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top