مودریچ: اورساتو یکی از بدترین داورانی است که دیده‌ام؛ برای مسی در فینال بهترین‌ها را آرزو می‌کنم

مودریچ، داور را عامل شکست کرواسی می‌داند؛ با این حال او به آرژانتین و مسی تبریک گفت.

دیدار آرژانتین و کرواسی در مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی 2022 قطر با برتری 3-0 آرژانتین به پایان رسید. لوکا مودریچ بعد از این بازی گفتگویی با خبرنگاران داشت.

به نقل از مارکا؛ مودریچ گفت:

بازی به خوبی پیش می‌رفت تا آن ضربۀ پنالتی اتفاق افتاد. از نظر من پنالتی نبود. من عادت ندارم در مورد داوری حرف بزنم اما امروز باید در مورد اورساتو صحبت کنم. تا جایی که می‌دانم، او یکی از بدترین داورانی است که دیده‌ام. او چند بار داور بازی‌های تیم من بوده و خاطرات خوبی رقم نزده‌است. اورساتو فاجعه‌است. خطای پنالتی نبود زیرا مهاجم آرژانتین شوت زد و به همین دلیل با دروازه‌بان ما برخورد داشت. دروازه‌بان ما برای خطا اقدام نکرد بلکه مهاجم آرژانتین با او برخورد داشت. به وضوح جریان بازی عوض شد.

در هر صورت باید به آرژانتین تبریک بگویم. چیزی از ارزش‌های آنها کم نمی‌کند. آنها شایسته حضور در فینال هستند. به مسی هم تبریک می‌گویم و برای او بهترین‌ها را در فینال آرزو می‌کنم. او تورنمنت شگفت‌انگیزی را سپری کرد؛ مسی عظمت و کیفیت خود را نشان داد. ناراحت هستیم؛ می خواستیم به فینالی دیگر برسیم اما اکنون باید با این شکست کنار بیاییم و به آرژانتین تبریک بگوییم.

آخرین بازی برای کرواسی؟ نمی‌دانم؛ خواهیم دید. فعلا به آن فکر نمی‌کنم. اکنون بردن بازی رده‌بندی و کسب مدال برنز اهمیت دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top