رونالدو نازاریو: نیمار قوی‌تر از قبل برمی‌گردد و برای تیم ملی بازی می‌کند

رونالدو نازاریو اعتقاد دارد نیمار می تواند همچنان برای تیم ملی برزیل بدرخشد

رونالدو نازاریو اعتقاد دارد نیمار هنوز شانس حضور در جام جهانی را دارد.

هواداری | تیم ملی برزیل به عنوان یکی از مدعی ها به جام جهانی 2022 قطر پا گذاشت اما در نهایت در ضربات پنالتی از کرواسی شکست خورد و از دور رقابت ها حذف شد. گمانه زنی ها بر این مبنا استوار بود که این جام جهانی آخرین شانس نیمار برای قهرمانی خواهد بود اما رونالدو نازاریو اعتقاد دارد نیمار هنوز هم شانس حضور در جام جهانی و پی گرفتن رویایش را دارد.

رونالدو نازاریو به AP گفت:

فکر می کنم نیمار در حال حاضر در اندوه شدیدی به خاطر نتیجه به دست آمده در این جام جهانی است. طبیعی است که در حال حاضر این طور حس کند اما من مطمئن هستم که او قوی تر بر می گردد و به بازی کردن برای تیم ملی ادامه می دهد. هنوز جوان است. فکر می کنم بتواند در جام جهانی بعدی بازی کند.

خوشحالم که توانست در شش ماه گذشته تعهدش به تیم ملی را نشان دهد. به رفتارش دقت داشت. به سلامتش دقت داشت. در بازی اول جام جهانی بسیار خوب بازی کرد اما با آسیبی شدید رو به رو شد. باز هم فداکاری بزرگی کرد تا بتواند در ادامه رقابت ها برای برزیل بازی کند. در بازی آخر هم بسیار خوب بازی کرد. او برای ما بازیکن مهمی است. امیدوارم زودتر خوب شود و با قدرت در پاری سن ژرمن و تیم ملی برزیل بازی کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top