وینیسیوس: در بازی‌های آخر فقط به قصد از دست رفتن جام جهانی مرا می‌زدند

وینیسیوس جونیور می گوید در بازی های اخیر رئال مادرید هدف خطاهای خطرناک به قصد مصدوم کردنش پیش از جام جهانی قرار گرفته است

وینیسیوس جونیور می گوید می ترسید به خاطر تکل های خطرناکی که هدف آن ها فقط مصدوم کردن او بود، جام جهانی را از دست بدهد.

هواداری | وینیسیوس جونیور وینگر تیم ملی برزیل و رئال مادرید، محتمل بیش ترین خطاها در لالیگا شده است. وینیسیوس جونیور معتقد است این خطاها با نزدیک شدن به جام جهانی به قصد مصدوم کردن او و رودریگو با شدت بیش تری صورت گرفته است تا آن ها شانس حضور در قطر را از دست بدهند.

وینیسیوس جونیور به رویترز گفت:

آن چه در زمین بازی رخ می دهد همان جا می ماند اما این مسائل از حد خود خارج شده است. می توانید در برخوردها قوی بمانید اما در چالش ها ناجوانمردانه برخورد می کنند. رودریگو و من در بازی های آخرمان بسیار با این مساله رو به رو شدیم و می ترسیدیم مصدوم شویم و جام جهانی را از دست بدهیم. وقتی بازیکن مهمی باشید حریف ها با شدت بیش تری به سراغ شما می آیند. باید یاد بگیرید با این مسائل دست و پنجه نرم کنید.

وینیسیوس: در بازی‌های آخر فقط به قصد از دست رفتن جام جهانی مرا می‌زدند

وینیسیوس جونیور ادامه داد:

بسیار از نیمار وقتی در بارسلونا بازی می کرد، آموختم. او بسیار از این مساله رنج کشید. کریستیانو رونالدو هم وقتی در رئال مادرید بازی می کرد درگیر این مساله بود. کریم بنزما به من گفت آرام بمان و آرامش ذهنی داشته باش چون اگر حریفان به دنبال تو باشند، به این معنی است که از تو می ترسند. برای همین وقتی توپ را می گیرم، با خشم بسیاری جلو می روم. بله ممکن است صدمه ببینم اما برای چالش ها آماده ام.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top