فیل فودن: ام باپه و نیمار در حال حاضر از من بهترند اما روزی به سطح آن‌ها خواهم رسید

فیل فودن مقابل تعریف و تمجید‌ها از خود، با تواضع رفتار می‌کند

فیل فودن این ادعا که او یک استعداد کلاس جهانی است و در سطح بازیکانی مانند کیلیان ام باپه و نیمار می‌آید، رد کرده اما قول داده که بهترین عملکردش را در جام جهانی ارائه دهد.

هواداری | به نقل از ESPN، فیل فودن در این فصل عملکرد بسیار خوبی داشته و تا اینجای کار آمار 8 گل و 3 پاس گل را در تمامی رقابت‌ها برای منچسترسیتی از خود ثبت کرده است. همین باعث شده تا انگلیسی‌ها امیدواری زیادی به این ستاره خود در آستانۀ جام جهانی داشته‌باشند و به نظر می‌رسد گرت ساوتگیت نیز قصد دارد از او در کنار رحیم استرلینگ و هری کین در خط حمله تیم ملی انگلیس، بهره ببرد.

با همه این موارد، باز فودن خود را یک بازیکن سطح جهانی مانند نیمار و ام باپه نمی‌داند و در پاسخ به کسانی که او در کنار این بازیکنان قرار داده‌اند، گفت:

نه، به هیچ عنوان؛ افرادی که از آن‌ها نام بردید در حال حاضر بسیار بهتر از من هستند. اما دوست دارم فکر کنم که من نیز روزی می‌توانم به سطح آن‌ها برسم. همه چیز در مورد برداشتن گام‌های کوچک در یک مسیر درست است. من می‌خواهم فرم باشگاهیم را هم وارد تیم ملی کنم. زیرا با این فرم گل‌های زیادی به ثمر رساندم و می‌خواهم این کار را در تیم ملی هم تکرار کنم.

فودن در ادامه افزود:

من باید در بازی‌های بزرگ و فینال‌ها گل بزنم تا به یک بازیکن سطح جهانی تبدیل شوم. می‌دانم که می‌توانم این کار را انجام دهم، این چیزی است که برای آن تلاش می‌کنم و مشتاقانه منتظرش هستم.

فودن اعتقاد دارد که تجربه و شناخت کافی را از دیگر بازیکنان انگلیس برای ارائه بهترین عملکرد خود در جام جهانی، دارد. او در این‌باره گفت:

آیا تاکنون بهترین عملکردم را در انگلیس به نمایش گذاشتم؟ قطعا نه، فکر نمی‌کنم ورود به یک تیم جدید و هم تیمی شدن با بازیکنانی که آن‌ها را به خوبی نمی‌شناسید، آسان باشد. شما باید یاد بگیرید که بازیکنان مختلف چه سبک بازی دارند. اما اکنون تجربه کافی در تیم ملی برای درک دیگر بازیکنان را داشتم و امیدوارم بتوانم از این تجربه در جام جهانی بهره ببرم.

انگلیس در گروه (B) جام جهانی با تیم‌های ملی ولز، آمریکا و ایران هم گروه است و در اولین بازی خود، روز دوشنبه به مصاف ایران خواهد رفت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top