لیونل مسی: اشتراکات بسیاری بین تیم 2014 و تیم فعلی آرژانتین می‌بینم

لیونل مسی اعتقاد دارد این گروه تیمی آرژانتین هم مثل تیم جام جهانی 2014 از انسجام و همدلی خوبی برخوردار است

لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین می‌گوید این تیم ملی آرژانتین با تیم جام جهانی 2014 که به فینال آن رقابت‌ها رسید، اشتراکات بسیاری دارد.

هواداری | لیونل مسی تفکراتش را در مورد جام جهانی قطر بیان کرد. تیم ملی آرژانتین یکی از تیم های دارای بیش‌ترین شانس برای کسب جام قهرمانی در جام جهانی 2022 قطر در نظر گرفته می‌شود. مهم‌ترین تلاش لیونل مسی برای کسب عنوان قهرمانی جام جهانی سال 2014 بود که با تیم ملی آرژانتین به فینال رقابت‌ها پا گذاشت اما آن‌ها در برابر آلمان شکست خوردند و از کسب این عنوان بازماندند. حال ستاره پاری سن ژرمن می‌گوید که این تیم ملی آرژانتین با تیم رقابت‌های 2014 نقاط اشتراک بسیاری دارد.

مسی در مورد تیم ملی آرژانتین به Ole گفت:

در جام جهانی 2014 ما بسیار خوب عمل کردیم. یک تجربه فراموش نشدنی بود. بسیار از آن لذت بردم و برای من بیش از همیشه مسجل شد که اصلی‌ترین و با اهمیت‌ترین مساله این است که یک گروه قدرتمند و متحد داشته‌باشید. آن چه در نهایت باعث نیل به اهداف مهم می‌شود، همین است. امروز من اشتراکات بسیاری بین تیم 2014 و تیم فعلی می‌بینم.

لیونل مسی که پیش از این اذعان کرده بود که جام جهانی 2022 قطر آخرین جام جهانی او خواهد بود. لئو فرم خود را در فصلی عالی با پاری سن ژرمن بازیافته است و امیدوار است الهام بخش قهرمانی جام جهانی توسط آرژانتین شود که آخرین بار توسط دیگو مارادونا در سال 1986 به آرژانتین هدیه داده شده بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top