قطر 2022 | ریچارلیسون با گل‌های فوق‌العاده پیروزی آسان برزیل مقابل صربستان را تضمین می‌کند

برزیل شروعی عالی در جام جهانی قطر داشته‌است. به لطف دو گل ریچارلیسون مهاجم تاتنهام، برزیلی‌ها با نتیجه 2-0 مقابل صربستان پیروز شدند. به خصوص گل دوم این مهاجم تا مدت‌ها در خاطره هواداران برزیلی باقی خواهد ماند.

هواداری | در نیمۀ‌اول، صربستان در واقع کنترل خوبی بر بازی دارد. اگرچه برزیلی‌ها توپ زیادی را در اختیار دارند، اما هیچ موقعیت بزرگی وجود ندارد.

سپس به نظر می‌رسد که پس از آلمان و آرژانتین، یک کشور بزرگ دیگر در بازی گروه اول ناامید خواهد شد، اما تیته، سرمربی تیم ملی، مردان خود را در نیمۀ‌اول به برتری رسانده و برزیلی دیگر در مرحلۀ دوم وارد زمین می‌شود.

قطر 2022 | ریچارلیسون با گل‌های فوق‌العاده پیروزی آسان برزیل مقابل صربستان را تضمین می‌کند

تنها پس از یک ساعت فوتبال، برزیل اولین شانس واقعا بزرگ را دارد. الکس ساندرو مدافع چپ تصمیم می‌گیرد از فاصله 30 متری شوت بزند اما به تیرک دروازه برخورد کرد. به خوبی دور می‌شود.

وینیسیوس جونیور حرکت می‌کند و میلینکوویچ ساویچ به اندازه کافی ضربه را مهار نمی‌کند و به ریچارلیسون از تاتنهام هاتسپور اجازه می‌دهد از این ضربه استفاده‌کند. این مهاجم 25 ساله اولین گل خود در جام جهانی را در مقابل طناب‌ها به ثمر رساند. پانزده دقیقه بعد، همان ریچارلیسون بالاخره جایزۀ مرد مسابقه را به‌دست‌آورد.

ریچارلیسون درحال‌حاضر با گل زیبای خود برای بهترین گل مسابقات درخواست داده‌است. برزیل پس از دبل دیگر دچار مشکل نمی‌شود و – همراه با سوئیس – به عنوان سرگروه وارد دور دوم می‌شود.

1 دیدگاه دربارهٔ «قطر 2022 | ریچارلیسون با گل‌های فوق‌العاده پیروزی آسان برزیل مقابل صربستان را تضمین می‌کند»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top