رونالدو در دو راهی نیوکاسل و النصر عربستان

مقصد بعدی رونالدو می‌تواند یکی از تیم‌های نیوکاسل یا النصر عربستان باشد. دو تیمی که در مالکیت صندوق سرمایه‌گذاری سعودی متعلق به پادشاه این کشور است

رونالدو منچستریونایتد را ترک کرد و در دو راهی بین نیوکاسل و النصر گیر کرده‌است.

هواداری | باشگاه منچستر یونایتد از رونالدو بابت دو دورۀ حضور در این تیم و کمک بزرگش به باشگاه تشکر کرد. دورۀ دوم کریستیانو رونالدو در منچستر به پایان رسید و این را باشگاه منچستر یونایتد در یک بیانیۀ رسمی اعلام کرد. رونالدو با توافق دو جانبه منچستریونایتد را ترک کرد. باشگاه از او به خاطر مشارکت بی‌‌نظیرش در دوره حضور در اولدترافورد و به ثمر رساندن 145 گل در 346 بازی، تشکر کرد و برای او و خانواده‌اش بهترین‌‌ها را در آینده آرزو کرد.

اظهارات این بازیکن پرتغالی در مصاحبه با پیرس مورگان، انتقاد شدید از باشگاه، افشای رابطه بد خود با اریک تن هاخ و اتهام به بازیکنان سابق منچستریونایتد، محرک جدایی او بوده‌است.

به گزارش مارکا آینده کریستیانو، ادامه دادن دوران بازیش در انگلیس به همراه نیوکاسل یا رفتن به النصر عربستان است. مالک هر دو باشگاه محمد بن سلمان ولیعهد عربستان است. نیوکاسل در تابستان گذشته به دنبال جذب رونالدو بود و با آغاز نقل و انتقالات زمستانی، باز هم برای به خدمت گرفتن کریستیانو رونالدو که حالا بازیکن آزاد است، تلاش می‌‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top