لیونل مسی: جام جهانی 2022 قطر آخرین جام جهانی من است

لیونل مسی در نشست خبری پیش از بازی اول آرژانتین در جام جهانی قطر شرکت کرد و پاسخگوی خبرنگاران بود

لیونل مسی پیش از بازی اول تیم ملی آرژانتین در مقابل عربستان سعودی با خبرنگاران صحبت کرد.

هواداری | لیونل مسی در نشست خبری پیش از بازی اول تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2022 قطر در مقابل عربستان سعودی به پرسش های خبرنگاران پاسخ داد.

لیونل مسی گفت:

حس خوبی دارم. چه از لحاظ شخصی و چه از لحاظ فیزیکی. به خاطر یک ضرب دیدگی و به جهت احتیاط تمرین نکردم اما چیز مهمی نیست. تدارک خاصی برای جام جهانی نداشته ام. طبق معمول به مراقبت از خود پرداخته ام.

قطعا جام جهانی قطر، آخرین جام جهانی من خواهد بود و آخرین شانسم برای فتح این جام است. می خواهیم این جام را ببریم که رویای همه ماست.

آن چه این جام جهانی را متمایز می کند زمان انجام آن است. ما به شکل دیگری از لحاظ بدنی به این رقابت ها وارد شده ایم. زمانی برای آماده سازی مخصوص جام جهانی نداشته ایم. باید خیلی سریع بازی کنیم. به هر صورت شرایط خوبی داریم و آماده هستیم. 

انتظار بازی سختی مقابل عربستان داریم. به حریف احترام می گذاریم. برای بسیاری از هم تیمی هایم اولین بازی جام جهانی است. همه باید استرس خود را به بهترین شکل مدیریت کنند اما وقتی بازی شروع شود ما طبق معمول همیشه بازی خواهیم کرد.

 نمی دانم بهترین لحظه دوران بازی من است یا خیر اما احساس خیلی خوبی دارم. تلاش کردم از تک تک لحظاتم به بهترین شکل لذت ببرم. قبل از این وقتی برای لذت بردن از لحظه هایم را نداشته ام.

نمی دانم تیم ملی آرژانتین شرایط بهتری از جام جهانی گذشته دارد یا خیر اما در بازی های اخیر پیروز شده ایم و این از فشارها می کاهد. مردم خیلی به دنبال نتیجه نیستند و ترجیح می دهند از این لحظه لذت ببرند. این تیم مرا یاد تیم سال 2014 می اندازد. بسیار متحد هستیم و می دانیم چه می خواهیم. بسیار هیجان زده هستم.

آن چه به هم تیمی هایم پیش از بازی می گویم این است که تلاش کنند از لحظات لذت ببرند. از این تجربه ما لذت ببرند. آسان نیست چون در سن آن ها برای من هم سخت بود تا این مسائل را درک کنم. جام جهانی رقابتی خاص است و ما نمی دانیم آیا در جام جهانی بعد خواهیم بود یا نه. به آن ها خواهم گفت از بازی نهایت لذت را ببرند و سپس آن طور که می خواهند بازی کنند.

 خیلی زیباست که حتی کسانی که آرژانتینی نیستند هم به خاطر من می خواهند که آرژانتین قهرمان جهانی شود. تحت تاثیر قرار گرفته ام. واقعا سپاسگزارم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top