مصاحبه جنجالی کریستیانو رونالدو: به من خیانت شد؛ هیچ احترامی برای تن هاخ قائل نیستم

CR7 بالاخره ناگفته‌هایش را در یک مصاحبه ۹۰ دقیقه‌ای مطرح کرد.

کریستیانو رونالدو در مصاحبه‌ای با پیرس مورگان، حرف‌هایی جنجالی را بر زبان آورده‌است.

هواداری | به گزارش سان، رونالدو در جریان این مصاحبه، دلیل غیبتش در اردوی پیش فصل منچستریونایتد را «بستری بودن دختر سه‌ ماهه‌اش در بیمارستان» و ماندن در کنار او عنوان کرده است. در ادامه صحبت‌های مهاجم ۳۷ ساله منچستریونایتد را می‌خوانید.

 • خیانت

نه فقط مربی، بلکه ۲-۳ نفر دیگری که پیرامون باشگاه هستند (تلاش می‌کنند مرا بیرون کنند). منظورم مدیران باشگاه است. احساس می‌کنم به من خیانت شده است. شاید نباید این را بگویم ولی اهمیتی نمی‌دهم چون مردم باید حقیقت را بدانند. نه فقط امسال، بلکه سال قبل هم عده‌ای مرا در اینجا نمی‌خواستند. من تافته جدا بافته‌ای شدم که بابت هر مشکلی، انگشت اتهام به سمت من نشانه گرفته می‌شد.

 • رالف رانگنیک

وقتی حتی مربی نیستی، چگونه می‌خواهی رییس منچستریونایتد باشی؟ من هرگز چیزی در مورد او نشنیده بودم.

 • در وصف اریک تن هاخ 

من احترامی برایش قائل نیستم، چون او به من احترام نمی‌گذارد. اگر کسی به من احترام نگذارد، هرگز برایش احترام قائل نخواهم شد. 

 • انتقادات وین رونی 

نمی‌دانم چرا اینقدر بد از من انتقاد می‌کند… احتمالا به این خاطر که او فوتبالش را تمام کرده است و من هنوز در بالاترین سطح بازی می‌کنم. حرف من این نیست که از او بهتر به نظر می‌رسم؛ که البته این یک حقیقت است…

 • تشویق شدن در دقیقه ۷ بازی در آنفیلد پس از فوت فرزندش

هرگز انتظار آن برخورد (از هواداران لیورپول) را نداشتم.

 • بازگشت به منچستریونایتد

من به ندای قلبم گوش کردم [با دستش، بر سینه‌اش ضربه می‌زند]. سر الکس به من گفت: «رفتن تو به منچسترسیتی غیرممکن است» و من هم گفتم: «بسیار خب رییس».

 • عدم پیشرفت منچستریونایتد نسبت به دوران اول حضورش در اولدترافورد؛ از کمپ تمرینی و استخرش گرفته، تا رژیم غذایی و فناوری‌هایش

هیچ پیشرفتی در کار نبوده است. از زمان رفتن سرالکس، من هیچ حرکت رو به جلویی در باشگاه ندیدم. هیچ چیز تغییر نکرده است.

 • نارضایتی از وضعیت تیم

به نظرم هواداران باید حقیقت را بدانند. من بهترین‌ها را برای این باشگاه می‌خواهم و برای همین به منچستریونایتد آمدم. اما چیزهایی وجود دارد که نمی‌گذارد ما مثل سیتی، لیورپول و حالا آرسنال، به سطح بعدی برسیم… به نظرم باشگاهی در این حد و اندازه، باید در عرش به سر ببرد و متاسفانه در حال حاضر این طور نیست.

 • آمادگی برای جدایی از منچستریونایتد با وجود علاقه قلبی

همان طور که پیکاسو یک‌بار گفت، برای ساختن ابتدا باید ویران کرد (گفته دقیق پیکاسو این بود: هر اقدام به ساختی، در ابتدا اقدام به ویران کردن است) و اگر آن‌ها این را از من شروع کنند، مشکلی با آن ندارم. من عاشق منچستریونایتد و هوادارانش هستم؛ آن‌ها همیشه حامی من هستند. اما اگر آن‌ها می‌خواهند روش دیگری را دنبال کنند، باید خیلی چیزها را تغییر بدهند.

 • عقیده سر الکس فرگوسن در مورد وضعیت فعلی منچستریونایتد

او بهتر از هر کسی می‌داند که باشگاه مسیری که باید طی کند را در پیش نگرفته است. او می‌داند. همه این را می‌دانند. آن‌هایی که این را نمی‌بینند، به خاطر آن است که نمی‌خواهند متوجه این موضوع بشوند. آن‌ها نابینا هستند.

 • اهمیت مفهومی به نام خانواه

خانواده‌ام، همه چیز من است؛ به ویژه پس از آنچه امسال بر ما گذشت.

 • پیوندی دائمی با منچستریونایتد و هوادارانش، صرف نظر از هر اتفاقی

آن‌ها مهم‌ترین چیز در فوتبال هستند. ما برای آن‌ها بازی می‌کنیم. آن‌ها همیشه طرف من هستند؛ این را هر بار بیرون می‌روم و در خیابان قدم می‌زنم، احساس می‌کنم. هواداران سراغم می‌آیند و قدردان آنچه برای فوتبال انجام می‌دهم هستند. هواداران برای من همه چیز هستند. به همین خاطر است که این مصاحبه را انجام می‌دهم، چون باور دارم الان زمان مناسبی است تا عقایدم را بیان کنم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top