نارضایتی پاوار بابت فیکس نبودن در بایرن مونیخ

مدافع فرانسوی مونیخی‌ها بابت نداشتن جایگاهی ثابت ناراحت است

نشریه بیلد گزارشی در رابطه با دغدغه شیرین یولیان ناگلزمان برای انتخاب مدافع راست و نارضایتی بنژامن پاوار از این مسئله منتشر کرده‌است.

هواداری | بنژامن پاوار در دو بازی گذشته بایرن مونیخ انتظار نداشت بازی را از روی نیمکت شروع کند و از این بابت ناامید شده‌است. دلیل این موضوع به او توضیح داده نشد و دیگر دلیل نارضایتی او این است که او نتوانسته در پست مورد علاقه‌اش یعنی دفاع وسط به صورت منظم به میدان برود. این مدافع فرانسوی روز یک‌شنبه در بالاترین سطح تمرین کرد و پس از پایان تمرین، بدون خداحافظی از کادر مربی‌گری به رختکن رفت. یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ از دیدن این صحنه ناراحت شد.

ممکن است این مدافع فرانسوی برای بازی سه‌شنبه شب مقابل اینتر از ابتدا به میدان برود چون ماتیاس دلیخت قرار است استراحت کند. مزراوی نیز جایگاهش به عنوان مدافع راست را حفظ خواهد کرد. رقابت مزراوی و پاوار برای قرارگیری در پست دفاع راست، موضوع بحث تیم بایرن مونیخ خواهد بود. گفته می‌شود مزراوی با توجه به عملکرد خوبش در تمرین، جایگاهش در پست دفاع راست را تثبیت کرده‌است اما کیفیت پاوار هم زیر سوال نمی‌رود. 

قرارداد بنژامن پاوار در تابستان 2024 تمام می‌شود و فعلا قرار نیست قراری برای تمدید قرارداد چه از سوی باشگاه و چه از سوی بازیکن تعیین شود. هر دو طرف مایل هستند در این خصوص صبر کنند، به خصوص بازیکن که مایل است ابتدا جایگاهش در ترکیب بایرن مونیخ را به‌دست‌آورد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top