عذرخواهی رونالدو از هوادار اوتیسمی اورتون و دعوتی که رد شد

رونالدو از هواداری که گوشی او را شکسته بود عذرخواهی کرد و او را برای دیدن یک بازی در اولدترافورد دعوت کرد اما این دعوت توسط مادر این کودک مبتلا به اوتیسم رد شد

ستاره پرتغالی اعتراف کرد که رفتارش اشتباه بوده‌است.

هواداری | کریستیانو رونالدو پس از پرتاب تلفن همراه خود از یک پسر مبتلا به اوتیسم که طرفدار اورتون بود، توسط اتحادیه فوتبال انگلیس محکوم شد. به گزارش دیلی استار؛ فوق ستاره پرتغالی روی این رفتار ناشایست اعتراف کرد که کاری که انجام‌داده جرم بوده‌است. اریک تن هاخ، سرمربی منچستریونایتد پیش از این به خبرنگاران گفته بود که رونالدو به اتهامات اتحادیه فوتبال انگلیس در مورد حادثه ای که در آوریل گذشته در گودیسون پارک رخ داده‌بود، «اعتراف نخواهد کرد».

این بازیکن 37 ساله که 5 بار برنده توپ طلا شده بود، پس از شکست 1-0 شیاطین سرخ در خارج از خانه، هنگام بازگشت به رختکن، گوشی را از دست پسر گرفت و به زمین کوبید. رونالدو که بلافاصله از هواداران عذرخواهی کرد و این هوادار جوان را برای تماشای بازی در اولدترافورد دعوت کرد، روز 9 آوریل توسط پلیس اخطار گرفت و سپس او توسط اتحادیه فوتبال انگلیس به دلیل نقض قانون E3 در مورد رفتار نامناسب یا خشونت آمیز متهم شد.

آیا رونالدو جریمه می شود؟

سرمربی و منچستریونایتد پشت ستاره پرتغالی خواهند ایستاد. شرایط تخفیفی وجود دارد که آن ها امیدوارند مجازات او کاهش یابد. به نظر می رسد رونالدو به دلیل این اتفاق با محرومیتی روبرو نیست. 

رونالدو که یکشنبه گذشته در بازگشت به گودیسون پارک هفتصدمین گل خود را برای یونایتد به ثمر رساند، اندکی پس از آن اظهارنظری کرد:

در لحظات سختی مانند لحظه‌ای که با آن روبرو هستیم، مقابله با احساسات هرگز آسان نیست. 

با این حال، ما باید همیشه محترم، صبور باشیم و برای همه جوانانی که عاشق فوتبال هستند، الگو باشیم.

 بابت رفتارم عذرخواهی می‌کنم و در صورت امکان از این هوادار دعوت می‌کنم به نشانه بازی جوانمردانه و اخلاق ورزشی در اولدترافورد بازی ما را تماشا کنند.

اما این دعوت فوق ستاره پرتغالی مورد قبول مادر خشمگین این هوادار اوتیستیک قرار نگرفت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top