بوسکتس: انتظارات زیاد بود ولی عملا حذف شده‌ایم

سرخیو بوسکتس پس از تساوی برابر اینتر گفت که به خاطر خریدهای تابستانی خوبی که بارسا داشت، انتظارات از این تیم زیاد بود ولی نتوانستند پاسخگوی توقعات هواداران باشند.

به گزارش هواداری، بارسلونا امشب در نوکمپ برابر اینتر با تساوی 3-3 متوقف شد تا در آستانه حذف از لیگ قهرمانان قرار بگیرد. بارسا باید برنده می‌شود تا شانس صعودش زنده بماند. تنها یک پیروزی از اینتر کافی است تا بارسا به لیگ اروپا برود.

بوسکتس: انتظارات زیاد بود ولی عملا حذف شده‌ایم

سرخیو بوسکتس، کاپیتان بارسا، در پایان بازی گفت: «نیمه اول خوب بودیم و بر اینتر تسلط کامل داشتیم ولی گل تساوی اینتر(در دقیقه 50) معادلات را برهم زد. گل مساوی روحیه بازیکنان اینتر را بالا برد و برعکس، ما از لحاظ روحی متزلزل شدیم. این هفته ها به نظر می رسد با هر گلی که دریافت می کنیم، دچار آشفتگی می شویم. این یک بازی مرگ و زندگی بود ولی در نیمه دوم همه چیز برای ما بد پیش رفت.»

بوسکتس: انتظارات زیاد بود ولی عملا حذف شده‌ایم

بوسکتس ادامه داد: «معتقدم به خاطر خریدهای خوب تابستانی، انتظارات از ما بسیار بیشتر بود ولی الان در آستانه حذف از لیگ قهرمانان هستیم. از لحاظ ریاضی هنوز شانس داریم ولی کار صعود بسیار سخت شده است. در کارهای دفاعی خوب نبودیم و این در لیگ قهرمانان غیر قابل بخشش است. افسوس چون فرصت خوبی در این بازی خانگی از دست رفت.»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top