بارسلونا 3-3 اینتر: خبری از انتقام نبود

دیدار تماشایی و مهیج بارسلونا و اینتر در ورزشگاه نوکمپ با تساوی 3-3 به اتمام رسید.

به گزارش هواداری، بارسلونا در شبی که به پیروزی نیاز داشت، در برخی دقایق خوش شانس بود که برابر اینتر شکست نخورد. اما با توجه به قانون بازی مستقیم، نراتزوری با یک پیروزی در دو بازی اخیر راهی دور بعد لیگ قهرمانان خواهد شد.

اگرچه بارسلونا در دقایق ابتدایی مالک توپ و میدان بود، اما اولین فرصت گلزنی جدی برای اینتر ایجاد شد. در دقیقه 16 ارسال تماشایی هاکان چالهان اوغلو در مقابل دروازه با ضربه ادین ژکو همراه شد و توپ به دیرک برخورد کرده و روی خط فرود آمد تا این فرصت طلایی از دست برود.

دقایقی بعد این بار عثمان دمبله با حرکتی عرضی در پشت محوطه اقدام به ضربه زدن کرد، اما شوت فنی و تماشایی این بازیکن با عکس العمل آندره اونانا همراه شد و این موقعیت خوب تبدیل به گل نشد. 

بارسلونا 3-3 اینتر: خبری از انتقام نبود

در دقیقه 29 اینتر با ضدحمله ای تند و تیز و پاس زمینی نیکولو بارلا در سمت چپ به دونزل دامفرایس صاحب فرصت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه این مدافع هلندی زاویه نداشت و مارک تراشتگن توپ را دفع کرد.

دقایقی بعد این بار ضربه سرخی روبرتو از پشت محوطه با مهار ناقص اونانا همراه شد، اما در ریباند روبرت لواندوفسکی به توپ نرسید و خود دروازه بان اینتر توانست اشتباهش را جبران کند. در دقیقه 36 این بار رافینیا از پشت محوطه اقدام به ضربه زدن کرد، اما شوت این بازیکن از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.

بارسلونا 3-3 اینتر: خبری از انتقام نبود
بارسلونا 3-3 اینتر: خبری از انتقام نبود
بارسلونا 3-3 اینتر: خبری از انتقام نبود

در دقیقه 40 بارسلونا به گل اول دست یافت. پاس رافینیا در سمت راست به سرخی روبرتو رسید و او با ارسال عرضی عثمان دمبله را در مقابل دروازه خالی صاحب توپ کرد تا ستاره فرانسوی گل اول را به ثمر برساند. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و بارسلونا با برتری 0-1 راهی رختکن شد.

اینتر نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و خیلی زود به گل تساوی دست یافت. ارسال الساندرو باستونی از سمت چپ با غفلت عجیب جرارد پیکه و عدم تلاش او برای دفع توپ همراه شد تا نیکولو بارلا پشت سر او به توپ رسیده و با ضربه ای دقیق به طاق دروازه، گل اول اینتر را به ثمر برساند.

بارسلونا 3-3 اینتر: خبری از انتقام نبود

در دقیقه 57 و روی ارسال کرنر بود که اینتر فرصت فوق العاده ای برای زدن گل دوم خود داشت، اما ضربه سر لائوتارو مارتینز با عکس العمل تماشایی تراشتگن همراه شد و این فرصت از دست داد.

پنج دقیقه بعد فشار اینتر در نیمه دوم به گل بعدی این تیم منجر شد. روی پاس دقیق چالهان اوغلو بود که لائوتارو در محوطه جریمه بارسلونا صاحب فرصت شده و با گذر از سد اریگ کارسیا و ضربه ای دقیق به گوشه دروازه، گل دوم را به ثمر رساند.

بارسلونا 3-3 اینتر: خبری از انتقام نبود

دقایقی بعد پاس عثمان دمبله در سمت راست محوطه به روبرت لواندوفسکی رسید و این بازیکن می توانست گل تساوی را به ثمر برساند، اما ضربه او به سمت مخالف را آندره اونانا دفع کرد.

در دقیقه 82 بارسلونا به گل تساوی دست یافت. دفع توپ ضعیف استفان دی فرای در محوطه به لواندوفسکی رسید و ضربه این بازیکن بعد از برخورد به باستونی، تغییر جهت داده و وارد دروازه اینتر شد.

اما در دقیقه 88 اینتر به گل سوم رسید. ارسال زمینی و عرضی لائوتارو در مقابل دروازه به روبین گوسنس رسید و او در موقعیتی تک به تک موفق به گلزنی شد.

بارسلونا دو دقیقه بعد باز هم به گل تساوی دست یافت. این بار روبرت لواندوفسکی با یک پرواز بلند و ضربه سر تماشایی دروازه را باز کرد و امید را به اردوی بارسلونا برگرداند.

در دقیقه 94 کریستین اصلانی در موقعیتی فوق العاده و تک به تک خودخواهانه به توپ ضربه زده و تراشتگن به شکلی تماشایی این فرصت بسیار خوب را دفع کرد. در دقیقه 96 ضربه سر گوسنس را باز هم تراشتگن دور کرد تا این دیدار مهیج با تساوی 3-3 به پایان برسد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top