فراهم بودن شرایط برای جدایی کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد در ژانویه

سرمربی ۵۲ ساله شیاطین سرخ، مشکلی با جدایی مهاجم تیم ملی پرتغال از تیمش ندارد.

کریستیانو رونالدو به دنبال جدایی از منچستریونایتد در بازار ژانویه است و در صورتی که پیشنهاد مناسبی از راه برسد، اریک تن هاخ سد راه او نخواهد شد. 

هواداری | به گزارش تلگراف، مهاجم ۳۷ ساله شیاطین سرخ که در تابستان به خواسته خود برای جدایی نرسید، در زمستان بار دیگر برای جدایی تلاش خواهد کرد. تن هاخ طی ماه‌های گذشته هر بار که اسم رونالدو به میان آمد، از ارائه پاسخی قانع کننده طفره رفت ولی ظاهرا او این بار آماده صدور مجوز جدایی CR7 است. 

تن هاخ که در ابتدای ورودش به باشگاه مایل بود رونالدو را در تیم حفظ کند، با دیدن میل واضح بازیکن برای جدایی، تغییر موضع داده است. رونالدو در تابستان علاقه‌مند بود راهی باشگاهی در لیگ قهرمانان اروپا شود ولی تنها پیشنهاد مهمی که دریافت کرد، از الهلال عربستان بود. این بازیکن با وجود شرایط سختش در اولدترافورد، رفتاری حرفه‌ای خود را حفظ کرده و امیدوار است با به دست آوردن فرصت بیشتر برای بازی کردن تا زمان فرا رسیدن جام جهانی و سپس درخشش در آن تورنمنت، شرایط را برای یک انتقال مهیا کند. 

تن هاخ خواستار صبوری در راستای تمدید قراردادها

رونالدو در کنار امثال داوید دخیا، مارکوس رشفورد، لوک شاو، فرد و دیوگو دالو، یکی از هشت بازیکن بزرگسال منچستریونایتد است که قراردادشان در پایان فصل به پایان می‌رسد اما گزینه‌ای برای تمدید ۱۲ ماهه آن‌ها در نظر گرفته شده است. ولی خواسته تن هاخ از مدیران یونایتد این است که تا زمانی که او از عملکرد این بازیکنان مطمئن نشده است، در راستای تمدید قراردادشان عجله نکنند.

یک منبع آگاه می‌گوید که تن هاخ هنوز به دنبال کسب شناخت بیشتر از بازیکنانش است تا ببیند کدامیک از آن‌ها، جدیت، کیفیت و اشتیاق لازم برای کار کردن در تیم او را دارند. به عبارت دیگر تن هاخ می‌خواهد بازیکنانش «حق تمدید قرارداد» را به دست بیاورند، نه این که قرارداد جدیدی به آن‌ها هدیه داده شود.

1 دیدگاه دربارهٔ «فراهم بودن شرایط برای جدایی کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد در ژانویه»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top