مشکلات تازه جوردی آلبا در بارسلونا | به استرالیا می رویم تا حقوق تو را پرداخت کنیم!

مدافع چپ اسپانیایی بارسلونا یکی از کسانی است که تغییرات اعمال شده در باشگاه به ضررش رقم خورد ...

جوردی آلبا دیگر جایگاه خاصی در ترکیب بارسلونا ندارد.

هواداری | به گزارش ARA، جوردی آلبا حدود یک دهه پست دفاع چپ بارسلونا را کاملا تحت سلطه خودش می دید. این مدافع اسپانیایی در فصل جدید اما دیگر جایگاه ثابتی در ترکیب تیم ژاوی ندارد، الخاندرو بالده بیشترین دقایق بازی را در این پست داشته و مارکوس آلونسو هم مشخصا برای ژاوی نسبت به آلبا اولویت دارد. 

بر خلاف جرارد پیکه، ژاوی هیچ وقت در مورد از دست دادن جایگاه ثابت در ترکیب بارسلونا چیزی به جوردی آلبا نگفته بود. آلبا انتظار داشت بارسلونا یک مدافع چپ دیگر جذب کند اما او همچنان دفاع چپ اصلی تیم ژاوی باشد. او حالا دو بازیکن را جلوتر از خودش می بیند و به همین دلیل حس می کند با بی احترامی از سوی باشگاه رو به رو شده است، مخصوصا وقتی که بارسلونا پیشنهاد اینتر برای جذب این مدافع 33 ساله را قبول کرد. 

هیئت مدیره بارسلونا به وضوح می خواهد شاهد جدایی این بازیکن از باشگاه باشد. جوردی آلبا حقوق خالصی در حدود 15 میلیون یورو سالانه دریافت می کند که با هر متر و معیاری یک از سنگین ترین فیش حقوقی های فوتبال اروپا را دارد؛ آن هم با توجه به فرم ضعیف و نیمکت نشینی اش. بعید است که کاپیتان سوم بارسلونا حاضر شود به این راحتی از دریافت چنین دستمزدی صرف نظر کند. این اتفاقات روی رفتار و روحیه جوردی آلبا تاثیر گذاشته، تا جایی که او با یکی از بدنسازهای باشگاه چنین مکالمه ای داشت: 

برنامه بدنسازی جداگانه؟ خب که چه؟ من که حتی قرار نیست بازی کنم! 

زمانی که در انتهای فصل گذشته بارسلونا برای انجام بازی تدارکاتی به استرالیا سفر کرد، جوردی آلبا به هیچ وجه دوست نداشت با تیم سفر کند: 

چرا باید چنین سفری داشته باشیم؟ 

یکی از اعضای باشگاه که اسمش هم فاش نشده در پاسخ به جوردی آلبا چنین حرفی زد:

می رویم تا حقوق امثال تو را پرداخت کنیم! 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top