لواندوفسکی: کسب توپ طلا در بارسلونا راحت تر از بایرن مونیخ است؛ حالا در زمان و مکان مناسبی هستم

مهاجم لهستانی از حضور در جمع آبی و اناری پوشان کاملا راضی است.

روبرت لواندوفسکی به حضور در برابر تیم سابقش واکنش نشان داد.

هواداری | روبرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی بارسلونا، این روزها در اردوی تیم ملی کشورش حاضر است و خود را برای دیدار های لیگ ملت ها آماده می کند. هفته گذشته، او در جدالی حساس در لیگ قهرمانان اروپا برابر تیم سابقش بایرن مونیخ به میدان رفت و در گلزنی ناکام ماند. او در کنفرانسی خبری که در محل اردوی تیم ملی برگزار شد، به حواشی این دیدار واکنش نشان داد و از دوران حضورش در بارسلونا صحبت کرد.

حضور در بارسلونا

در بارسلونا احساس خوبی دارم و به خوبی در این تیم جا افتاده‌ام. می دانم که رسیدن به اینجا آسان نبود، اما اکنون در بارسلونا هستم، جایی که می خواستم باشم و این مهمترین چیز است. من چند کلمه اسپانیایی می دانم، مثلا یاد گرفتم که چگونه در یک رستوران غذا سفارش دهم. فرهنگ جدید، مکان‌ها، شهرها و … چیزهایی هستند که در این چند هفته یاد گرفته ام. اینجا یاد گرفته ام که روش کاری بارسلونا و مدیریت آنها چگونه است. اینها قطعاً تجربیات جدید و بسیار جالبی هستند. این تجربیات دیدگاه افراد را تغییر می دهد. همیشه داشتن فرصت حضور در چنین باشگاه هایی نه تنها برای ماه ها و سال های آینده، بلکه برای زندگی نیز یک ارزش افزوده است. 

من در بارسا احساس راحتی می کنم، نه تنها به خاطر باشگاه، بلکه جو عالی آن نیز تاثیرگذار است. هم تیمی هایم، کارکنان باشگاه و … همه با من خوب رفتار می کنند. همه چیز باعث می شود که در بارسلونا احساس افتخار کنم. از روزهای اول حضور در بارسلونا احساس می کردم در زمان مناسب و در مکان مناسبی هستم. امضای قرارداد با بارسلونا باعث تقویت روحیه من شد و عزت نفسم را بالا برد. خیلی به خودم افتخار می کنم. انتظار نداشتم هواداران بارسا در نیوکمپ شروع به خواندن آهنگ درباره من کنند. آن‌ها این احساس به من می دهند که برای مدت طولانی در این تیم بوده ام.

بازی برابر بایرن مونیخ

در این بازی لایق کسب تساوی و حتی برد بودیم. به محض ورود به ورزشگاه، حضور در رختکنی دیگر و تمرین در منطقه ای دیگر از زمین احساسات من را برانگیخت. می خواستم گلزنی کنم اما این اتفاق نیافتاد. کنترل احساسات برای من در این بازی دشوار بود چرا که مدت زمان زیادی از ترک بایرن نمی گذرد. ترس از هواداران بایرن؟ به محض پیوستن به بارسلونا من به مونیخ بازگشتم و با هواداران خداحافظی کردم، از این رو احساس آن ها را می دانستم و از واکنش آن ها مطلع بودم. طرفداران بایرن انسان‌های باهوشی هستند و می دانند که چگونه باید بین واقعیت و آن چه در رسانه ها می خوانند تمایز قائل شوند. انتظار نداشتیم که بتوانیم سبک بازی خودمان را به آن ها دیکته کنیم اما موفق شدیم و موقعیت های زیادی توانستیم خلق کنیم. اگر چه اشتباهاتی مرتکب شدیم اما از این بازی درس های خوبی گرفتیم.

کسب توپ طلا 

می دانم بارسلونا تیمی است که بیشترین برنده توپ طلا را دارد. من فکر می کنم از بارسلونا، راه کوتاه تری برای رسیدن به توپ طلا نسبت به بایرن وجود دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top