اتهام حمله مسلحانه به پوگبا از سوی برادرش تکذیب شد

برادر پل پوگبا ثابت کرده است در روزی که به پوگبا حمله مسلحانه شده در مکان دیگری بوده است و در آن شرکت نداشته است

RMC Sport امروز بعد از ظهر گزارش داد که بازرسان بر این باورند که ماتیاس پوگبا برای روزی که گفته می شود پل پوگبا در آپارتمانی در پاریس – 20 مارس – توسط گروهی مشکوک به اخاذی مسلحانه ربوده شد، بهانه موجهی دارد.

هواداری | RMC Sport ادعا می کند که ماتیاس در 14 ژوئیه در ایتالیا بوده است، افرادی شهادت داده اند که آن روز آن ها به تمرین یوونتوس آمده اند. دو روز بعد، پس از گفتگو با تیم حقوقی باشگاه و وکیلش رافائلا پیمنتا، هافبک یوونتوس، پل پوگبا اقدام قانونی کرد.

ماتیاس یکی از پنج مردی است که امروز در پی بازداشت پلیس، به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد اتهام اخاذی مسلحانه و تلاش برای باج‌گیری از برادر کوچکترش، با قاضی بازپرس روبرو می‌شود.

گفته می‌شود که در اوایل روز جمعه، ماتیاس به پلیس گفت که ویدیوی آپلود شده در اواخر اوت، که در آن او وعده “افشای” در مورد بازیکن ملی پوش فرانسوی را می‌داد، ابتکار خودش بود – اما آن را در خانه یکی از مظنونان دیگر ضبط کرده بود. ماتیاس پوگبا آخرین بار با قاضی بررسی کننده روبرو خواهد شد و انتظار می رود حضور او حدود ساعت 9 شب به وقت محلی باشد. او همچنان به مانند سایر افراد دستگیر شده هر گونه دخالتی را در این حمله مسلحانه رد می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top