مشخص شدن دلیل سفر دو بازیکن بارسلونا به لندن

در آخرین روزهای نقل و انتقالات تابستانی هر اتفاق و خبری می تواند جنجال ساز باشد.

در آخرین روزهای نقل و انتقالات تابستانی هر اتفاق و خبری می تواند جنجال ساز باشد.

هواداری | در فاصله سه روز تا پایان نقل و انتقالات تابستانی، خبرنگاران با دقت تصمیم های بازیکنان را رصد می کنند. یکی از بازیکنانی که در این تابستان با شایعات پرشماری در مورد آینده اش مواجه شده، فرنکی دی یونگ هافبک هلندی است. حضور دی یونگ در فرودگاه بارسلونا در صبح دوشنبه و سفر به لندن به همراه نامزدش میکی کیمنی با شایعات زیاد همراه شده بود. در حقیقت برخی رسانه ها مدعی بودند که دی یونگ برای انتقال به لیگ انگلیس این سفر را انجام داده اما ماجرا کلا چیز دیگری است.

در حقیقت دی یونگ از فرصت استراحت بازیکنان بارسلونا تا روز چهارشنبه استفاده کرد و به همراه نامزدش به لندن سفر کرد تا در مراسم ازدواج هم تیمی سابقش در آژاکس یعنی دونی فن ده بیک شرکت کند.

دی یونگ تا 2026 با بارسلونا قرارداد دارد و فعلا هیچ برنامه ای برای جدایی ندارد. البته ممفیس دپای هموطن دی یونگ هم به لندن سفر کرده تا در مراسم ازدواج حاضر شود. در حقیقت شایعات در مورد اینده دپای نیز خیلی زیاد است و بحث هایی در مورد پیوستنش به لیگ انگلیس مطرح بود. یوونتوس یکی از گزینه های او بود که با خرید میلیک قید خریدنش را زد. یونایتد نیز با جذب آنتونی درها را به روی ممفیس بست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top