ژاوی: لواندوفسکی ذاتا یک گلزن است؛ نسبت به تراشتگن هیچ شکی ندارم

باید به بازیکنان بابت عملکردشان تبریک گفت

بارسلونا با قدرت بازی هایش را پیش می برد.

هواداری | در چارچوب هفته سوم رقابت های لالیگا فصل ۲۰۲۲/۲۳، بارسلونا در خانه موفق شد با ۴ گل رئال وایادولید را شکست دهد. خرید های جدید بارسلونا ازجمله لواندوفسکی و کونده در این دیدار عالی ظاهر شدند و از ارکان اصلی تیم در برد امشب بودند. ژاوی هرناندز سرمربی بارسلونا پس از مسابقه با خبرنگاران درباره بازی صحبت کرد:

خرید های جدید و نیمکت نشینی پیکه و آلبا

رافینیا نقش مهمی در این مسابقه داشت. وقتی در مورد کونده صحبت می کنیم، در مورد بازیکنی صحبت می کنیم که می تواند دورانی طلایی را در بارسا رقم بزند. او می تواند همه کار بکند. او شخصیت و قدرت رهبری دارد و می تواند در هر پست دفاعی بازی کند. ما خرید فوق العاده ای انجام دادم. بالده بازی می کند زیرا او خیلی خوب کار می کند. ما در مورد شایسته سالاری صحبت می کنیم. این، لحظه اوست. جوردی آلبا و پیکه در آینده دقایق و موقعیت هایی برای نمایش خود خواهند داشت.

شرایط کلی بازی 

 ما در بیشتر دقایق در زمین حریف بودیم. تیم از این مسابقه لذت برد. این راه، درست و رو به جلو است و باید به بازیکنان بابت عملکردشان تبریک گفت. من از عملکرد تیم راضی هستم. امروز یک بازی نسبتا کامل انجام دادیم و قدم های کوچکی برای موفقیت بلندمدت برداشتیم. ما باید به کار خود ادامه دهیم و در مورد هر مسابقه سریع برنامه ریزی کنیم. نمی توانیم برای همه بازی ها، به یک برنامه پایبند باشیم. این به حریف بستگی دارد. حالا به بازی سویا فکر می کنیم.

اریک گارسیا

داشتن اریک گارسیا در تیم مایه خوشحالی است، تمرین دادن او یک شگفتی است و من برای او بسیار خوشحالم. او تنها در 21 سالگی توانست کاپیتان شود. وقتی گل اول را در دقیقه 24 به ثمر می رسانید، این اتفاق امنیت و آرامش بیشتری به شما می دهد. اریک انتقادهای زیادی دریافت می کند. اما برای من، او فوق العاده است. او حرفه ای است و امروز یک بازی شگفت انگیز دیگر انجام داد.

 درخشش لواندوفسکی 

لواندوفسکی یک گلزن باالفطره و فوق العاده است و در دفاع نیز به ما کمک زیادی می کند. او ذاتا یک رهبر متولد شده است و نمونه ای برای تیم است. لواندوفسکی با تیم سازگار شده است و به هم‌تیمی هایش کمک می کند، حتی در کارهای فنی نیز به ما کمک می کند. کارکردن با او عالی است.

عملکرد ترشتگن 

 ترشتگن امسال به تعطیلات طولانی نیاز داشت، او می داند چه اشتباهی انجام می داد و در تعطیلات روی آنها کار کرد. تراشتگن 3 بازی عالی انجام داده است. من به توانایی های او شک ندارم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top