مورینیو: دعا می‌کردم نیمه اول بازی با یوونتوس با همان یک گل تمام شود؛ عملکرد تیم مایه خجالت بود

مورینیو از عملکرد شاگردانش در 45 دقیقه ابتدایی بازی با یوونتوس بسیار خجالت زده است.

دیدار یوونتوس و آاس رم در هفته سوم سری آ 2022/23 با تساوی 1-1 به پایان رسید. ژوزه مورینیو پس از این بازی گفتگویی با خبرنگاران داشت.

به گزارش هواداری، سرمربی رم در مصاحبه با DAZN گفت:

در پایان نیمه اول به بازیکنانم گفتم از اینکه سرمربی آنها هستم، خجالت می کشم. عملکرد آنها در نیمه اول مایه شرمندگی بود. مشکل تیم هرگز فنی نبود بلکه به نگرش بازیکنان ربط داشت. نباید به اینجا بیاییم و چنین عملکردی ارائه کنیم. دعا می کردم با همین یک گل به رختکن برویم تا برای نیمه دوم آماده شویم. در پایان بازی با الگری در مورد همین مسائل صحبت کردم. نمی‌ دانم می‌ توانم کلمات را همانطور که به او گفتم، اکنون به شما هم بگویم یا خیر. به او گفتم در نیمه اول به شکل شگفت‌ انگیزی خوش‌ شانس بودیم اما در نیمه دوم این رم بود که کارهای بیشتری انجام داد.

با آن عملکردی که در 45 دقیقه نخست ارائه کردیم، باخت 1-0 خیلی خوب به نظر می رسید. عملا هیچ کاری نکردیم و فقط شانس آوردیم. شرایط در نیمه دوم کاملا متفاوت شد و البته پس از مصدومیت زانیولو و واینالدوم، متاسفانه گزینه های زیادی روی نیمکت نداشتم. الگری با وجود مصدومان زیادی که دارد، همچنان گزینه های متنوعی روی نیمکت در دسترس خود می بیند. اگر کاری به نیمه اول نداشته باشیم و نتیجه را بر اساس اتفاقات نیمه دوم آنالیز کنیم، آنگاه تیم شایسته پیروزی ما می شویم.

بیرون کشیدن جانلوکا مانچینی بین دو نیمه برای من سخت بود، زیرا معمولا مدافعان قربانی عملکرد وحشتناک تیم می شوند. از نیمه دوم بسیار خوشحالم و این یک امتیاز مهم برای ما است. کسب این امتیاز با توجه به جریان بازی در نیمه اول، احساس خوبی دارد. بازیکنان در نیمه دوم به صحبت های من واکنش نشان دادند و این نکته مثبت بازی بود.

در این نوع مسابقات، زانیولو بسیار تعیین کننده است چراکه قدرت انجام کارهای انفرادی را دارد و امشب خیلی فقدان او را حس کردیم. باید ببینیم سرانجام فردا کسی به ترکیب خط حمله ما اضافه می شود یا خیر. همه می دانیم او چه کسی است اما اسم نمی برم. (اشاره به بلوتی)

در پایان من می خواهم تا حد امکان با مردم و هواداران رم صادق باشم. خیلی راحت می توانستم به اینجا بیایم و بگویم که نابغه مربیگری هستم چون توانستم در نیمه دوم، همه چیز را تغییر دهم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top