مسی همسن امباپه که بود چهار توپ طلا داشت

وین رونی با اشاره به تنه زدن کیلیان امباپه به لیونل مسی از ستاره جوان PSG انتقاد کرده و می‌گوید کسی را با این حد از خود بزرگ‌بینی ندیده است.

به گزارش هواداری، کیلین امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن از زمانی که به تلاشهای رئال مادرید برای جذب او پاسخ منفی داد و قراردادش را با PSG تمدید کرد زنجیره‌ای از واکنش‌های عجیب و غریب را به نمایش گذاشته که او و این تیم را با تنش مواجه کرده است.

اتفاق‌های اخیر به خصوص درگیری او با نیمار و تنه زدن به لیونل مسی انتقادهایی بی‌سابقه به ستاره فرانسوی وارد کرده و او را در رختکن تیم هم منزوی کرده است. وین رونی با اشاره به رفتار امباپه به ستاره بزرگی مثل لیونل مسی می‌گوید تا کنون کسی را با این حد از خود بزرگ‌بینی ندیده است. رونی در ادامه گفت یک نفر باید به این فوتبالیست 23ساله بگوید لیونل مسی کیست.

مسی همسن امباپه که بود چهار توپ طلا داشت

امباپه روز شنبه این هفته در اولین بازی فصل خود برای PSG چند رفتار عجیب و غریب داشت. در بازی مقابل مون‌پلیه امباپه که یک پنالتی را از دست داده بود وقتی نیمار پشت یک ضربه پنالتی دیگر ایستاد از دست او عصبانی شد. امباپه در حالی‌که به سمت نیمار حرکت می‌کرد تا توپ را از او بگیرد از کنار لیونل مسی عبور کرد و در کمال بی‌اعتنایی به او تنه زد. حرکتی که مسی را بهت‌زده کرده بود.

وین رونی، اسطورۀ منچستریونایتد و سرمربی این روزهای دی‌سی یونایتد، با اشاره به رفتار عجیب امباپه گفت: “یک فوتبالیست بیست و دو یا بیست و سه ساله به مسی تنه می‌زند! در تمام عمرم کسی را ندیده‌ام که اینقدر خود بزرگ‌بین باشد. یک نفر به امباپه یادآوری کند که مسی وقتی همسن او بود چهار توپ طلا برده بود“.

مسی همسن امباپه که بود چهار توپ طلا داشت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top