جزئیات کامل اختلاف نیمار و ام باپه در رختکن پاری سن ژرمن

دو دستگی در رختکن پاری سن ژرمن کاملاً مشهود است. باشگاه از ام باپه حمایت می‌کند اما باند نیمار در رختکن، حرف اول را می‌زند. نیمار می‌خواهد به ام باپه بفهماند که رختکن پاری سن ژرمن، بزرگ‌تر دارد.

با وجود اینکه پاری سن ژرمن تاکید دارد پس از برگزاری مراسم آشتی کنان، روابط میان نیمار و کیلیان ام باپه به حالت عادی برگشته است اما اخلاف میان این دو بازیکن کاملا جدی است. منبعی آگاه از رختکن پاری سن ژرمن پیرامون این موضوع، جزئیاتی در اختیار ESPN قرار داده‌است.

روابط ام باپه و نیمار تا همین چند ماه پیش در بهترین حالت ممکن بود اما پس از تمدید قرارداد ام باپه، اختلاف میان این دو بازیکن افزایش یافته است. ام باپه از اینکه باشگاه طی سالیان اخیر به نیمار آزادی بیش از حد در داخل و خارج از زمین داده، عصبانی است و می خواهد این رویکرد را تغییر بدهد. نیمار نیز از اینکه باشگاه به ام باپه، قدرت زیادی واگذار کرده و اختیاراتی در سطح مدیران ارشد به او داده، شگفت زده است. از نظر نیمار، رفتار ام باپه در فصل جدید کاملا تغییر کرده و او در حضور بازیکنان بزرگی چون نیمار، مسی، راموس و وراتی، پا را از حد خود فراتر گذاشته است.

ام باپه به واسطه حمایت باشگاه می خواهد خود را رئیس رختکن تلقی کند اما نیمار در تلاش است به او یادآوری کند تا فروتن بماند چراکه رختکن پاری سن ژرمن، بازیکنان بزرگ تری دارد. سایر بازیکنان پاری سن ژرمن در این جنگ ظاهرا بی طرف هستند اما رختکن پاری سن ژرمن و مشخصاً بازیکنانی بزرگی چون راموس و مسی از ستاره برزیلی حمایت می کنند. آنها جو رختکن را در دست گرفته اند و این روزها ام باپه به بازیکنی گوشه گیر و نه چندان محبوب در جمع بازیکنان پاری سن ژرمن تبدیل شده است. باند نیمار در رختکن دائماً در حال قدرت گرفتن است و این موضوع اصلاً باب میل ام باپه نیست چراکه او مطابق با جاه طلبی خود می خواهد نفر اول تیم باشد. به همین دلیل انتظار می رود اختلاف میان این دو بازیکن در داخل و خارج از زمین ادامه یابد.

جزئیات کامل اختلاف نیمار و ام باپه در رختکن پاری سن ژرمن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top