کام تلخ پاریسی ها با وجود برد پر گل؛ مشکلات درون تیمی تمامی ندارد

پاری سن ژرمن با وجود برد پر گل هنوز از مشکلات درون تیمی و اختلافات ستارگان اش رنج می‌برد

پاری سن ژرمن در دیدار شب گذشته خود موفق شد با نتیجه 5-2 مون پلیه را شکست داد اما اختلاف بین ستارگان تیم باز هم سوژه خبرنگاران رسانه های مختلف شد و کشمکش های درون تیمی پاری سن ژرمن را آشکار کرد.

هواداری | به گزارش فورفورتو، برد دیشب پاری سن ژرمن برابر مون پلیه کام هواداران تیم پاریسی را با آشکار شدن اختلافات درون تیمی بین ستارگان تیم، تلخ کرد. با اینکه نیمار دو گل زد و ام باپه هم گلزنی کرد و برد پر گل 5-2 رقم خورد، هیچ کدام از این دو نفر در زمین بازی خوشحال و شاداب نبودند. ام باپه در نیمه اول یک پنالتی از دست داد اما در نیمه دوم موفق شد اولین گل اش در فصل جدید لوشامپیونه را بزند. در یک صحنه به نظر آمد ام باپه با دانستن این که به او پاس نمی دهند از دوییدن دست کشیده است. ویتینیا به مسی پاس داد و این ام باپه را برآشفته کرد و موجب اعتراض و عصبانیت او شد.

از طرف دیگر نیمار هم اصلا خوشحال نبود. وقتی پنالتی دوم برای پاری سن ژرمن اعلام شد نیمار آن را گل کرد اما مشخص بود از این که نفر اول پنالتی زن ها نیست، عصبانی است. سپس نیمار توییت هایی از طرفداران که نوشته بودند با حضور نیمار، ام باپه نباید پنالتی زن اول باشد را لایک کرد و به اختلافات دامن زد. طرفداران پاری سن ژرمن در شبکه های اجتماعی در مورد این که اشرف حکیمی، نیمار و مسی را نادیده می گیرد و فقط به دوستش امباپه پاس می دهند، صحبت کرده اند. شرایط درون رختکن پاریسی ها متشنج به نظر می رسد. باید دید کریستوف گالتیه برای رفع این مشکلات چه اقدامی انجام می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top