جود بلینگام، هدف شماره یک منچستریونایتد در تابستان ۲۰۲۳

بار دیگر باشگاه‌های ثروتمند فوتبال اروپا، برای جذب پدیده‌ای از دورتموند صف کشیده‌اند.

اولویت اصلی منچستریونایتد در بازار نقل و انتقالات تابستانی سال ۲۰۲۳، جذب جود بلینگام از دورتموند خواهد بود. 

هواداری | به گزارش فلوریان پلتنبرگ برای اسکای آلمان، منچستریونایتد که از خیلی وقت پیش و حتی از زمان حضور بلینگام در بیرمنگام او را زیر نظر گرفته است، علاقه زیادی به این هافبک ۱۹ ساله دارد و اریک تن هاخ هم او را برای سال ۲۰۲۳ می‌خواهد. آن‌ها انتظار دارند چنین انتقالی حدود ۱۵۰ میلیون یورو هزینه در بر داشته باشد. با این حال احتمال انتقال این هافبک انگلیسی به اولدترافورد پایین است، چرا که علاوه بر حضور رقیبانی همچون منچسترسیتی و لیورپول، مبحث فیرپلی مالی نیز دغدغه دیگری برای شیاطین سرخ خواهد بود. 

از سوی دیگر، لیورپول امید زیادی به جذب بلینگام در سال ۲۰۲۳ دارد. او هدف اصلی قرمزها هم به شمار می‌رود و یورگن کلوپ مدیران باشگاه را برای به خدمت گرفتن او تحت فشار قرار داده‌است. همچنین سران لیورپول قصد دارند در تابستان پیش رو، روی ترکیب تیم سرمایه‌گذاری کنند. انتظار آن‌‌ها این است که جذب بلینگام ۱۰۰ میلیون یورو هزینه در بر داشته باشد. در مورد پاری سن ژرمن، بارسلونا و بایرن مونیخ هم نمی‌توان شانس زیادی برای به خدمت گرفتن این بازیکن متصور شد. 

در گزارش پلتنبرگ برای اسکای همچنین به این اشاره شده‌است که دوشان ولاهوویچ و ژائو فلیکس جزو اهداف منچستریونایتد نیستند و این باشگاه برنامه‌ای برای جذب آن‌ها ندارد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top