کاسمیرو: بی‌صبرانه منتظر بازی دوباره کنار رونالدو هستم؛ به بزرگترین باشگاه انگلیس می‌روم

کاسمیرو هم به مانند رافائل واران به دنبال چالش‌های جدیدی از رئال مادرید جدا شد و به منچستریونایتد پیوست

کاسمیرو بعد از فتح 18 جام به همراه رئال مادرید طی 9 سال، حالا به عنوان اسطوره این باشگاه راهی منچستریونایتد می شود.

هواداری | به نقل از مارکا، کاسمیرو، هافبک دفاعی سابق رئال مادرید بعد از مراسم خداحافظی خود با این تیم، گفت:

به دنبال چه هستم؟ چالش های جدید، باشگاهی جدید، کشوری دیگر و فرهنگی دیگر. اگر دست من بود همین امروز مقابل لیورپول به میدان می رفتم. نمی توانم صبر کنم. من به بزرگترین باشگاه انگلیس ملحق می شوم. من لیگ برتر انگلیس را دوست دارم و همیشه گفته بودم که می خواهم روزی آنجا بازی کنم. آیا فصل گذشته اتفاقی افتاد که تصمیم به جدایی گرفتم؟ نه. این تصمیم ناگهانی نبود. بعد از فینال لیگ قهرمانان می دانستم که می خواهم جدا شوم. با مدیر برنامه هایم صحبت کردم و می دانستم که این پایان کار است. تمام توانم را اینجا به کار گرفتم. به کارهایی که اینجا انجام داده ام نگاه می کنم و حس شادی و غرور دست می دهد. می خواهم به منچستریونایتد کمک کنم، و می خواهم عناوین جدیدی فتح کنم.

بهترین خاطرات از رئال مادرید؟ شب های لیگ قهرمانان فصل گذشته در سانتیاگو برنابئو. من 5 قهرمانی اروپا همراه با رئال مادرید فتح کردم و ماموریت کامل شد. من اظهارات آنچلوتی در خصوص مثلث برمودا را تا ابد در خاطرم نگه خواهم داشت. خیلی قدردان او هستم. احساس کردم که ماجراجویی من در مادرید تمام شده است. در ابتدا تصور می کردم که به خاطر فصلی که پشت سر گذاشته ایم چنین حسی دارم، اما به تعطیلات رفتم و فرصت فکر کردن داشتم، و وقتی برگشتم همان حس سر جای خود بود. بنابراین فهمیدم که دوران من اینجا به سر آمده است. حالا به بزرگترین باشگاه انگلیس می روم اما همیشه هوادار رئال مادرید خواهم بود و با هر گل آنها خوشحالی خواهم کرد.

 کاسمیرو: بی‌صبرانه منتظر بازی دوباره کنار رونالدو هستم؛ به بزرگترین باشگاه انگلیس می‌روم

جدایی به خاطر پول؟ کسانی که چنین چیزی می گویند مشخصاً من را نمی شناسند. آنها در اشتباه هستند. اگر به خاطر پول بود 4 سال پیش جدا می شدم. باید از رئیس تشکر کنم چون به من و خواسته ام گوش کرد. ما احترام متقابلی به همدیگر قائلیم. خوشحال ترین فرد دنیا هستم چون می دانم که اینجا تمامی عناوین را فتح کرده ام. حالا می خواهم فاتح لیگ برتر انگلیس شوم. می خواهم به هواداران منچستریونایتد نشان دهم که نسبت به این خواسته جدی هستم، فوق العاده سخت تلاش خواهم کرد. من هنوز در بهترین فرم خود هستم. حس می کنم دوباره 18 ساله هستم. هیجان زده ام. دوران زیادی از فوتبالم باقی مانده است.

امیدوارم کریستیانو بماند، می خواهم دوباره کنار او بازی کنم، او باورنکردنی است. بی صبرانه منتظر بازی در کنار او هستم. کریستیانو یکی از بهترین های تاریخ فوتبال است. 

چه کسی فکر می کرد که مودریچ و کروس همچنان تا این حد خوب باشند؟ حالا والورده، کاماوینگا و شوامنی هم هستند… رئال مادرید بازیکنان فوق العاده ای دارد.

ترجیح لیگ اروپا به لیگ قهرمانان؟ ما امسال در لیگ قهرمانان حضور نخواهیم داشت، اما منچستریونایتد همچنان یکی از بزرگترین باشگاه های دنیاست.

تونی کروس ساعت 4 صبح در مورد شایعات به من پیام داد و پرسید که آیا جدا می شوم؟ او کلافه بود و من گفتم بگذار بخوابم (با خنده). گفتن خبر جدایی به لوکا و تونی همانقدر سخت بود که به فلورنتینو گفتم. مطمئنم لوکا و تونی سال ها در بالاترین سطح بازی خواهند کرد. می خواهم بار دیگر از هواداران رئال مادرید به خاطر تمام حمایت هایی که کردند تشکر کنم. همیشه آنها در قلب من خواهند بود. زنده باد مادرید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top